Kuchyně přesně podle představ - Rojana

S vysoce vytříbeným designem a přitom plně funkční - to jsou dvě základní vlastnosti společné všem kuchyním Rojana. Zde však shodnost končí, protože co kus to originál. Kuchyně Rojana se nevyrábějí v typových řadách ale na zakázku přesně podle přání a potřeb zákazníka.

Rojana je ryze českou společností se zaměřením na vybavení kuchyní pro nejnáročnější zákazníky. Díky úzké specializaci může být při výrobě kladen důraz na designerskou preciznost, přesné technologické postupy a kvalitu provedení. Zárověň se otvírá možnost použití široké škály materiálů, barevných provedení a komponentů. Na základě dlouholetých zkušeností je tým odborníků Rojana připraven reflektovat požadavky zákazníků a dotvářet celek k dokonalosti. Nestandardní kuchyně Rojana bývají standardní součástí montovaných rodinných domků od společnosti RD Rýmařov při objednání domků "na klíč".
Kuchyňské celky s dílny Rojana jsou doslova "prosáklé" osobitostí. Svou funkčností a vzhledem pomáhají dotvářet charakter bydlení, takže lze bez nadsázky potvrdit firemní motto Kuchyně Rojana = životní styl. Při nákupu kuchyní Rojana společnost zařídí kompletní servis počínaje konzultací architekta a odborným poradenstvím, přes zaměření prostoru, počítačové zpracování projektu, pomoc při získání úvěru na nákup, až po kuchyně včetně spotřebičů, konečný úklid a odvoz.

„Jedním z kréd, které si dala při svém vzniku Rojana do vínku je náročnost. Hledáme náročné klienty, kteří vytvářejí tlak na náročná neobvyklá provedení kuchyní. Jsme nároční na naše dodavatele i vlastní pracovníky. Nespokojujeme se s průměrným, vyžadujeme vždy to nejlepší. Do týmu spolupracovníků vybíráme jen ty nejlepší, kteří chtějí být nejlepší v oboru," shrnuje firemní strategii ředitel společnosti Jaromír Slováček.
23.06.2003 | Martin Vápeník

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444