Koberce do dětského pokoje

Koberec DROPS

Koberec DROPS

Výběr podlahy patří k nejzásadnějším věcem při zařizování interiéru. Ať už se rozhodujete pro vinyl, dlažbu nebo třeba koberec, doporučujeme prodejce navštívit osobně a o kvalitě se přesvědčit na vlastní oči. Společnost Koberce BRENO můžete najít již v 58 prodejnách po celé České Republice.

V žádné jiné místnosti nebudete tolik řešit dilema “tvrdá podlaha, nebo koberec” jako právě v dětském pokoji. Rodiče často trápí otázka teplotního vjemu a zvukové izolace. Je pravda, že vaše dítě bude na podlaze trávit mnoho času. Malé děti na podlaze lezou, polehávají a posedávají, kreslí si, čtou a hrají si. Ty, které se teprve učí chodit, se nevyhnou pádům. Komfort měkké a teplé podlahy zajistí koberce. Zabrání nežádoucímu uklouznutí a zmírní dopad dítěte na zem, poskytnou měkké a hřejivé prostředí.

Možná u pořízení koberce váháte, protože se obáváte přílišného usazování prachu a nečistot. Díky použití inovativních materiálů se však nemusíte obávat. Moderní koberce mají antistatické vlastnosti, díky kterým prach odpuzují. Některé koberce jsou dokonce opatřeny antibakteriální úpravou a velmi snadno se udržují.

Snadné kombinování

Nabídka koberců je bohatá co do širokého spektra barev a vzorů, struktur i hustoty. Koberec tak snadno zkombinujete se záclonami či závěsy, tapetami, malbou nebo nábytkem.

Pokud uvažujete o koupi celoplošného koberce do dětského pokoje a nevíte si rady, nechte se inspirovat na provozovnách Koberce BRENO, kde vám ochotně při výběru pomohou profesionálně proškolení zaměstnanci. 
 

Výběr z aktuální nabídky

Dětské koberce jsou vlastně takovým "domácím hřištěm", ideální hrací plochou. Vybrali jsme pro vás 4 typy koberců, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější.

Tento tradiční zástupce celoplošných koberců do dětských pokojů pro vás vybral koberec s aktuální pohádkovou tematikou World of Cars 3, která rozzáří oči každému chlapečkovi.

 
Pokud se řadíte mezi ty více odvážné a barvy vám nejsou cizí, doporučujeme koberce Expo a Drops, které zaujmou nejen svými barvami, ale i zajímavými, nepřehlédnutelnými tvary.

Jako inspiraci představujeme koberce, které byste v dětském pokoji možná nečekali, ale i přesto vypadají ve spojení s interiérem nádherně. Koberec Spinta zaujme luxusním vzhledem a objektové čtverce oceníte pro snadnou výměnu při nějaké té nehodě, která je u dětí velice častá.

29.09.2017 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ
  • Koberce BRENO, spol. s r.o.

    Svět krásných nových vzorů u vašich nohou, popusťte uzdu své představivosti a nechte se inspirovat novými módními hity, které dovedou Váš byt k dokonalosti. Díky široké nabídce celoplošných i kusových koberců, PVC či vinylových podlah, už nikdy víc nemusí být vaše podlaha nudná či fádní. Nyní si na našich 59 prodejnách, můžete vybrat krytinu, která  bude vyhovovat přesně vašim požadavkům a již se nemusíte spokojit s kompromisy.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444