Jak zabezpečit domácnost s dětmi?

Pořiďte si místo klíčů čtečku otisků prstů

Ztráta klíčů je vždy nepříjemná záležitost, obvykle spojená také s velkými náklady. Ačkoli často býváme uspěchanější a roztržitější než naše ratolesti, jsou krádeží klíčů více ohroženy právě ony. Představujeme vám technologii, která ještě zvýší vaši bezpečnost.

Přes všechno, co je jim rodiči kladeno na srdce, jsou děti důvěřivější a na své věci zpravidla méně opatrné. V zápalu hry odhozený batoh na kraji dětského hřiště, ledabyle zavřená aktovka, to všechno může potenciální zloděje ke krádeži klíčů navnadit. Než se vrátíte domů z práce, váš byt už může být pohodlně vykradený. Hororový scénář?

 
Čtečka otisku prstů, NEXT  
Dá se mu jednou pro vždy předejít instalací čtečky otisků prstů, která se obvykle instaluje přímo do křídla dveří, existují ale i skryté varianty zabudované do madla kliky. Nejen, že vám instalací čtečky otisků prstů odpadne věčná starost o klíče, jejich zapomínání a ztrácení, můžete si být navíc jistí, že si u vás doma už neotevře nikdo, o koho nestojíte.

Instalujte si alarmový systém

Zápalky v dětských rukou jsou evergreenem již po mnoho generací a naštěstí si častěji najdou své místo spíše v portfoliu rodinných historek než v policejních statistikách. I tak je ovšem velmi zodpovědné vybavit svůj dům, či byt kvalitní protipožární signalizací a samozřejmě protipožárními dveřmi. Nemusí to být jen vaše děti, které zkusmo škrtající sirkami v rohu pokojíčku ohrozí samy sebe i ostatní požárem. Mnohem pravděpodobnější je, že zapomenete puštěnou žehličku, či sporák. Dobrý alarm vás navíc včas upozorní nejen na požár, ale i na únik plynu či vody. Zároveň ho můžete nastavit, aby vás pomocí SMS či telefonátu upozornil na neoprávněný pohyb. Díky tomu můžete včas zavolat policii a potenciálního pachatele zastavit. Bezpečnost na všech frontách!

 
Moderní LCD panely umožňují snadné ovládání alarmu, NEXT  

 

Předejděte psychickému traumatu 

Všichni chceme zajistit svým dětem šťastné a bezstarostné dětství. V případě vykradení bytu přestává být váš domov najednou bezpečným přístavem a vyrovnat se s pocitem, že někdo narušil jeho intimitu a může to udělat znovu, je velmi složité. To se samozřejmě týká i těch nejmenších, kteří si pak traumata spojená s vykradením, jehož můžou být přímými účastníky (nezapomínejme, že k 40 % všech vykradení dojde v přítomnosti obyvatelů bytu!), ponesou až do dospělosti. Takové trauma může ovlivnit zdravý vývoj dítěte a je na rodičích, aby se mu za všech okolností snažili předejít. 
07.09.2017 | PR
  • NEXT s.r.o.

    Společnost NEXT je jedničkou na českém trhu v segmentu bezpečnostních dveří pro váš byt, dům, chatu či chalupu. Dodává také ochranné, bezpečnostní i termální fólie na sklo. V sortimentu firmy však najdete rovněž účelné i designové bezpečnostní mříže a nechybí ani elektronické bezpečnostní systémy. Mezi pravidelné zákazníky patří nejen domácnosti, ale také firmy.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444