I designéři se musí stále vzdělávat

Foto: Blum

Foto: Blum

Základní principy při navrhování interiérů se příliš nemění. Interiér musí splňovat základní funkce, musí být ergonomický, praktický a samozřejmě také vkusný. Materiály i technologie se však velmi rychle vyvíjí, a tak musí i interiéroví designéři a architekti být stále ve střehu a sledovat novinky.

To je možné nejen návštěvou veletrhů /zahraničních i domácích/, samostudiem a čtením článků on-line a v tisku, ale také pomocí odborných přednášek. Těch se pro odbornou veřejnost nekoná tolik, a proto na jednu z nich také upozorňujeme.

Nejde jen o 1 přednášku, ale seminář, kde proběhne rovnou 23 přednášek v jeden den.

Seminář s příznačným názvem INTERIÉRY se letos koná již posedmé, stejně jako roky předchozí na VOŠ Volyně.

Foto: Geberit  
Foto: Geberit  

Kdy: 8. listopadu 2018 

 
Letošním hlavním tématem je "minulost vs. budoucnost" a hovořit se bude nejen o novinkách, ale také o historii v tomto oboru. Prostřednictvím přednášejících se podíváme na virtuální realitu, 3D tisk, vliv světla na zdraví člověka, vývoj dekorů za posledních 15 let i vývoj oboru "interiérový design". Proběhne i mimooborová přednáška na téma pokory v businessu a zmínit z programu musím jméno Jiřího Pelcla, uznávaného českého designéra. Jeho přednáška nese název: Září 2018: Paříž, Londýn, Benátky.
 
Rozhodně se máte na co těšit!
 
Registrace probíhá on-line: http://www.interiery2000.cz/prihlaska

Každý designér navíc získává při registraci box se vzorky materiálů a magazín Interiéry bezplatně!Ing. Iva Bastlová DiS.
designérka a vydavatelka magazínu Interiéry 
17.10.2018 | redakce

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444