Home Outlet - kvalitní dveře s kompletním servisem

Najít e-shop, který společně s kvalitními produkty nabízí kompletní balíček služeb, může být oříšek. Představujeme internetový obchod Home-Outlet.cz, který vám pomůže s výběrem, zboží doručí v bezvadné kvalitě a zajístí kompletní montáž i servis.

Home-outlet.cz patří ke specialistům na vchodové a interiérové dveře a garážová vrata. Stane se vaším průvodcem od počátečního výběru odstínu až po samotnou realizaci. Zaměstnanci firmy jsou školeni u významných firem, jako je například Hormann, Masonite, Vltavín a další. Získávají tak potřebné znalosti a zkušenosti, aby vám byli připraveni vždy pomoci. 

 

Vyberte si dveře a o nic víc se nestarejte 

Prohlédněte si nabídku interiérových dveří nebo vchodových bezpečnostních dveří. Domluvte si profesionální zaměření a instalaci. Pracovníci vám nové dveře přivezou, staré vybourají, postarají se o kvalitní usazení i o samotný finální úklid včetně odvozu starých dveří. Po montáži navíc automaticky získáváte nárok na záruční i pozáruční servis.
 
Nabídka interiérových dveří je opravdu široká. Vybírat můžete z masivních dveří, celoskleněných, ale i posuvných na stěnu nebo do stavebního pouzdra. Samozřejmostí je další příslušenství jako zárubně a kování.

 

Přijďte se poradit a přesvědčit o kvalitě na vlastní oči

Potřebujete-li dveře vidět na vlastní oči, sáhnout si na dekor nebo si nechat předvést jejich funkčnost, můžete osobně navštívit showroom na adrese Tuklatská 2105/3, 100 00 Praha - Strašnice. V showroomu se vás ujmou odborníci, kteří vše vysvětlí, vy si prohlédnete katalogy, vzorníky a získáte cenovou nabídku. Na provozovně jsou k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00. Další pobočka se nově otevřela v Kladně, a to na adrese Ivana Olbrachta 2627.

Home-outlet.cz spolupracuje se zavedenými českými a německými výrobci, proto garantuje kvalitu provedení a dodržení termínů. Vybrané zboží vám bude za nízkou cenu doručeno společnostmi DHL a PPL  nebo vlastní dopravou, která je spojená s montáží. Samozřejmostí je osobní odběr v Praze zdarma.

Vlastníte stavební firmu? Využijte možnosti registrace a čerpejte výhody velkoobchodu. Více zde: https://home-outlet.cz/velkoobchod-home-outlet-sro.


Fotografie: Reference www.home-outlet.cz
22.11.2021 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.

 • Stavona, spol. s r.o.

  Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působí v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.

 • LB Cemix, s.r.o.

  Společnost LB Cemix patří mezi přední výrobce stavebních hmot a je dodavatelem špičkových zateplovacích systémů Cemix THERM s evropskou kvalitou. Široký sortiment fasádních materiálů nabízí nepřeberné množství různých variant realizace fasády. Značka Cemix je známá nejen v České republice, ale i v rámci středoevropského trhu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444