Heimtextil 2016 v obrazech

Foto trendu Energise

Foto trendu Energise

Tradiční veletrh bytové textilu a tapet Heimtextil každoročně zahajuje šňůru těch nejzajímavějších zahraničních akcí z oblasti bytového designu. Letos se konal od 12. do 15. ledna jako vždy v německém Frankfurtu nad Mohanem. Návštěvnost byla úctyhodná, počet návštěvníků převýšil číslo 69 tisíc a k vidění bylo více než 2800 expozic.

Stejně jako vždy nechyběla hala s trendy - Trend Park.
Messe Frankfurt: Heimtextil 2016. Theme Park. Foto: Pietro SuteraMesse Frankfurt: Heimtextil 2016. Theme Park. Foto: Pietro Sutera

Ukázky trendů


Designéři se nechali inspirovat romantickou atmosférou, historickými motivy nebo třeba komiksem.

Účast českých značek

Na veletrhu Heimtextil se představily i české značky. Firma Vavex s kolekcí My Home a firma Grund s kolekcí designéra Colaniho.

Výstaviště Frankfurtu Messe při odchodu v naprostém vyčerpání :)
Ing. Iva Bastlová DiS.
05.02.2016

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

  • ŠPINAR - software s.r.o.

    Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444