Heavy duty

Jméno Milwaukee je v Severní Americe synonymem pro profesionální nářadí té nejvyšší kvality. Tato firma si zakládá na výrobě spolehlivého elektrického nářadí a příslušenství s dlouhou životností. To je to Heavy-Duty.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Milwaukee je tedy nová značka dominující trhu v USA, nyní patří do skupiny Atlas Copco. Je i majetkem této společnosti a velmi rychle nahrazuje dosud prodávané černé nářadí s logem Atlas Copco. Řada Milwaukee (čti "milvókí) zachovává typy i názvy Atlas Copco, jen barevné provedení je nové - Milwaukee.
A navíc Milwaukee přináší 18 nových originálních typů elektrického nářadí. Nářadí Milwaukee je určeno pro stejnou skupinu zákazníků jako všechny produkty Atlas Copco - pro náročné profesionály.
Milwaukee konstruuje a vyrábí nářadí pro profesionály všech oborů: stavbaře, zámečníky, specialisty na vrtání a bourání betonu, instalatéry všech specializací, elektromechaniky, truhláře, interiéristy a mnoho dalších, kteří ke své práci potřebují výkonné nářadí.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Tato firma již získala mnoho zkušeností na severoamerickém a evropském trhu, ze kterých se obráží nová generace nejvýkonnějšího nářadí jež nabízí vysokou kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost.
24.07.2003 | Zuzana Štolfová

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • VELUX Česká republika, s.r.o.

  Přední výrobce střešních oken a jejich příslušenství. Kromě střešních oken nabízí VELUX také světlíky, světlovody, stínící doplňky (zatemňující rolety, markýzy, žaluzie) i inteligentní domácí automatizaci VELUX INTEGRA® . Společnost VKR Holding A/S, která je vlastníkem skupiny VELUX, prodává a vyrábí ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnává na 14 500 lidí.

 • Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

  Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po integraci se skupinou Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442