HOPS servis - váš partner na cestě za výběrem klimatizace a tepelného čerpadla

Přemýšlíte o investici do klimatizace nebo tepelného čerpadla? Hledáte firmu, která se v problematice vyzná, poradí vám s výběrem, zodpoví všechny vaše dotazy, zajistí montáž i servis a dokonce zajistí vyřízení dotací? Představujeme vám českou firmu HOPS servis s.r.o.

Klimatizace pro vyšší komfort bydlení

Vlivem extrémních letních teplot domácnosti stále častěji hledají řešení, které zajistí v domech, bytech i průmyslových halách pohodovou teplotu po celý rok. Klimatizační technika upraví teplotu na vámi požadovanou úroveň a výrazně zvýší komfort bydlení. I když primárně od klimatizační jednotky požadujeme funkci chlazení, dnes je zařízení běžně doplňováno o možnost teplovzdušného topení. Klimatizaci tak budete využívat nejen v létě, ale rovněž v přechodných obdobích jara a podzimu, kdy postačí k temperování vašeho interiéru.

S výběrem konkrétního zařízení vám pomohou specialisté v oboru - HOPS servis s.r.o. Firma je schopna zajistit montáž i servis na klimatizace všech výrobců.Tepelné čerpadlo jako úsporný způsob vytápění

Popularita tepelných čerpadel jako hlavního zdroje vytápění a chlazení domácností roste. Nabídka zařízení, ale i výrobců je nepřeberná a potenciální zákazník má problém se na trhu zorientovat. Při výběru firmy si zjistěte jejich reference, poptejte se v okolí, zdali s nimi mají zkušenosti, a neváhejte je oslovit s vašimi dotazy. Specialista vám musí umět poradit a doporučit takový typ a značku zařízení, které bude splňovat vaše priority: nízká cena, spolehlivost, tichá venkovní jednotka, tichá vnitřní jednotka, nízké náklady na provoz, snadná ovladatelnost atd.

HOPS servis s.r.o. instaluje pouze léty prověřená zařízení. Dle individuálních potřeb nabízí tepelná čerpadla vzduch-voda odebírající energii venkovnímu vzduchu, nebo tepelná čerpadla země-voda odebírající energii z hlubinného vrtu.

Jestliže jste si vybrali tento osvědčený, progresivní a úsporný způsob vytápění, nespalte se při výběru realizační firmy. HOPS servis s.r.o. zajistí komplexní služby – od vyřízení dotací na změnu tepelného zdroje přes realizaci až po servis.

14.09.2021 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel vzduch/voda, země/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444