ETA Gratus: Špičkový kuchyňský robot pro každého

ETA Kuliner s výkonem 1500W a kompletním příslušenstvím

ETA Kuliner s výkonem 1500W a kompletním příslušenstvím

Letos na Vánoce chcete do rodiny koupit skutečně něco praktického? Co budete využívat skoro každý den? Co ocení všichni členové rodiny? ETA představila vysoce výkonný kuchyňský robot ETA GRATUS, který splní očekávání i toho největšího gurmána.

ETA Gratus: Odolnější, stabilnější a s delší životností

Kuchyňské roboty ETA Gratus nadchnou každého velmi výkonným motorem, který zvládne i vysoké zatížení. A co si budeme povídat, výkon u robota je to nejdůležitější! Proto jako vánoční novinku roku 2017 ETA představila kuchyňský robot ETA Kuliner, který nabízí výkon 1500W. K němu navíc získáte kompletní příslušenství, které ke kuchyňským robotům ETA nabízí. Robot je celokovový, nemusíte se tak obávat nežádoucího poškození, které je tak časté u plastových konkurentů. 
 

Gratus - jednička mezi nejprodávanějšími kuchyňskými roboty od roku 2013

Robot ETA Gratus disponuje několika funkcemi, které ulehčí běžné zpracování surovin v kuchyni. Můžete s ním uhníst těsto, šlehat, míchat, mixovat, strouhat i krájet.

O dokonalé zpracování surovin se stará planetární systém míchání, který kvalitněji a systematičtěji zpracovává obsah nádoby. Museli jste u svého starého robota asistovat se stěrkou, abyste zamezili ulpívání surovin u stěn mísy? Zde je problém vyřešen díky prodloužené části šlehacího nástavce, která zachytí suroviny až u stěn nerezové mísy a zpracuje tak celý obsah nádoby. Protože ETA zná kulinářská přání svých zákazníků, připravila nabídku kuchyňských robotů se speciálním příslušenstvím.
 

Vyberte si robota přesně podle svého gusta

ETA Gratus Fresh II

Vybavte se na zimní období skutečným bojovníkem proti nemocem. S robotem Gratus Fresh II zatočíte s každým náznakem nachlazení. Díky lisu na ovoce a citrusovači je vhodý ke každodennímu odšťavňování a přípravě lahodných a především zdravých nápojů
 

ETA Gratus Vital 

Není vám jedno, co vaše rodina jí, a proto už nějakou dobu pečete domácí chléb? A věděli jste, že pečení můžete povýšit díky čerstvě umleté mouce? Kuchyňský robot Gratus Vital s bohatým příslušenstvím, mezi které patří mlýnek na obilí a luštěniny, vám na cestě za zdravým stravováním pomůže.

 

ETA Gratus MAX

Maso na domácí hamburgery, o jehož původu víte vše. Připravte ty nejlepší hamburgery s robotem Eta Gratus MAX, specialistou na mletí masa.
 

ETA Gratus Maxipasta No. 3

Milujete těstoviny? Itálie na talíři musí být podle vás dokonalá? Robot Gratus Maxipasta No. 3 vás překvapí unikátními nástavci na výrobu domácích těstovin – lasagní, trenette nudlí ale i tvarovaných těstovin. S robotem Gratus Maxipasta No. 3 dokážete vyrobit vlastní těstoviny z domácích surovin. Uhnětete těsto, vyválíte pláty či protlačíte zvolený tvar těstoviny a nakonec si pomocí mlýnku na maso či mixéru ještě připravíte chutnou omáčku.
 
TIP: Aby byly vaše těstoviny dokonalé, použijte čerstvě namletou mouku. S ní vám pomůže mlýnek na obiloviny. Zvládne mouku z pšenice, žita, ovse, neloupaného ječměne, prosa, pohanky, rýže ale i čočky, hrachu, cizrny, fazole nebo kukuřice. Vašim domácím těstovinám se tak otevírá obrovská škála chutí i tělu prospěšných vitamínů, vlákniny a nenasycených mastných kyselin. Ocení hlavně ti, kteří konzumují bezlepkovou stravu.


Více zjistíte na: www.eta.cz/gratus.
13.12.2017 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444