Dostupné moderní bydlení ve Staré Líšni

Na Holcově ulici v Brně-Líšni vyrůstá postupně nové obytné centrum, které je jedním z projektů akciové společnosti DOMING. Po jeho úplném dokončení v roce 2008 zde bude stát celkem 318 nových bytů v třinácti bytových domech. Projekt zahrnuje také výstavbu 42 rodinných domků.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Stará Líšeň, kde nové obytné centrum vzniká, je klidná okrajová čtvrť na východě Brna v dosahu městské hromadné dopravy a s dobrou občanskou vybaveností. Ta bude v rámci projektu do jara roku 2007 doplněna ještě o nebytové prostory o celkové výměře 500 m2. Nedaleko nově vznikajícího obytného komplexu je zámeček rodiny Belcredi a blízko odtud leží také Mariánské údolí, které patří k oblíbeným příměstským výletním místům.

Zatímco všech 55 v létě dokončených bytů jedné z předchozích etap zdejší výstavby má již své majitele, zahájila společnost Doming prodej bytů dalších etap. Volných ještě zůstává např. devět ze 16 bytů IV. etapy, která byla zahájena v červenci. Jde o bydlení v třípodlažním bytovém domě bez výtahu, který bude dokončen v říjnu příštího roku. K příjemnému způsobu, jímž Doming komunikuje se svými zákazníky, patří i možnost sledovat postup prací na jednotlivých etapách projektu na webových stránkách společnosti, kde najdete i další potřebné informace, včetně přesné výměry bytů, popisu vybavení a ceny, které se pohybují v závislosti na poloze v objektech mezi 23.500 - 26 000 Kč/m2 (včetně DPH). Na jižní stranu orientovaný třípodlažní dům, který je v aktuální nabídce, má k dispozici byty ve velikostních kategoriích 1+kk, 2+kk, 3+kk se sklepy, balkony anebo terasami (předzahrádkami). U třípokojových bytů je součástí bytového vybavení i kryté garážové stání. Ke standardnímu vybavení, které je zahrnuto v cenách bytů, patří mj. i kuchyňská linka Koryna v hodnotě až 120.000 Kč.

 

Financování koupě bytu anebo i rodinného domu v líšeňském projektu společnosti DOMING probíhá podle splátkového kanceláře, který investor přizpůsobí na míru individuálním finančním možnostem. Splátky bytů v momentálně nabízeném třípodlažním domě jsou již od 4.240 Kč.

24.10.2005 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444