Bydlíte v domě od RD Rýmařov? Zkuste štěstí v soutěži o dovolenou

Dům Kubis 74

Dům Kubis 74

Společnost RD Rýmařov od svého vzniku v roce 1969 postavila již spoustu rodinných domů. Možná i vy bydlíte v legendárním domě „OKAL“ 117, nebo jste možná s firmou nedávnou postavili moderní Kubis nebo Largo. Pokud v některém domě od RD Rýmařov žijete, zúčastněte se soutěže o zájezd, kterou RD Rýmařov vyhlašuje u příležitosti oslav 50 let fungování společnosti.

Společnost RD Rýmařov po celé České republice i v zahraničí postavila více než 25 000 domů. Je možné, že právě vy v jedné dřevostavbě bydlíte. Pošlete fotku rodinného domu a zúčastněte se soutěže o dvě dovolené.

Jak soutěž probíhá

  1. Základním předpokladem je, abyste bydleli v domě od RD Rýmařov. Nezáleží na tom, jestli je to okál z dob Československa nebo jste se stěhovali do nového teprve před měsícem. 
  2. Pořiďte minimálně dvě kvalitní fotografie domu zvenčí a jednu z interiéru. Čím více fotek pošlete, tím máte větší šanci oslnit porotu.
  3. Fotografie nahrajte do facebookové aplikace nebo do formuláře od 1. března do 10. května 2019
  4. Do poznámky nezapomeňte uvést číslo vaší smlouvy s RD Rýmařov.
V červnu odborná porota vybere jednoho výherce a jeho kolekci fotografií následně zveřejní na stránkách RD Rýmařov. Druhého výherce vylosuje přímo společnost RD Rýmařov. 

Vítěz jede na dovolenou

Soutěž má celkem dva vítěze, z nichž každý od RD Rýmařov dostane zahraniční dovolenou v hodnotě 30 000 Kč. Na vítězi už bude vybrat si konkrétní zájezd a to, zda výhra pokryje celé výlohy, nebo jen jejich část. Platnost výhry je 1 rok od předání, máte tedy čas ji uplatnit až do června 2020.
  
Více informací o soutěži získáte ZDE.
21.03.2019
  • RD Rýmařov s. r. o.

    Za 50 let působení na stavebním trhu jsme realizovali více než 25.000 staveb rodinných i bytových domů a developerských projektů. Naše energeticky efektivní dřevostavby splňují veškeré podmínky moderního způsobu bydlení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444