Zúčastněte se jubilejního ročníku soutěže E.ON Energy Globe

Společnost E.ON pořádá letos již desátý ročník soutěže E.ON Energy Globe, ve které oceňuje ty nejzajímavější „zelené“ nápady a projekty. Pokud jste zrealizovali jakýkoli energeticky úsporný nebo ekologický projekt, neváhejte a přihlaste ho do soutěže!

Ať už jste domácí kutil, zastupujete firmu, obci nebo jste postavili nízkoenergetický či pasivní dům, svou účastí inspirujete ostatní a soutěžíte o hodnotné ceny. A to dokonce i s nápady, které zatím nejsou zrealizované.


Projekty přihlašujte zdarma do 30. dubna 2018.

Nechcete se přihlásit, ale víte o nějakém zajímavém projektu z vašeho okolí? Pošlete nám tip a vyhrajte energeticky úsporný vysavač Miele!

Děkujeme za podporu,
Tým E.ON Energy Globe

Michal Šperling, absolutní vítěz roku 2017 se svým projektem Dům s mokřadní střechou
03.04.2018

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel vzduch/voda, země/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.

 • STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

  STIEBEL ELTRON patří k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a technologií využívajících obnovitelných zdrojů. Široké portfolio produktů tvoří zásobníkové a průtokové ohřívače vody, akumulační kamna, přímotopné konvektory, osoušeče rukou, tepelná čerpadla, ventilační jednotky a solární zařízení.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444