Život v bavlnce

Ručníky a osušky patří k běžnému vybavení koupelen, neznamená to však, že by nutně musely být jenom fádním kusem bytového textilu. Zpěvačka a muzikálová herečka Elis Ochmanová vsadila na kvalitní a hravé produkty značky FROTERY®.

Úspěšná muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová nás v krátkém rozhovoru pustila až k sobě do koupelny.

Eliško, jakožto ambasadorka české značky ručníků a osušek FROTERY® máš jistě perfektně vybavenou koupelnu. Jaký preferuješ styl?
Mám ráda dřevo, takže jsou mi příjemné přírodní odstíny. Preferuji kombinaci hnědé a zelené barvy. Důležitá je i kvalita. Modernizaci koupelny jsem vzala celkem od podlahy. Staré ručníky a osušky jsem dala do útulku pejskům a kočičkám. Ošetřovatelé jim s nimi vystýlají pelíšky. :) No a díky spolupráci s Kapatexem mám teď v koupelně ručníky a osušky FROTERY® ve svých oblíbených barvách.

Proč sis vybrala právě značku Frotery®?
Firma Kapatex, která značku vlastní, mě oslovila, abych jim nazpívala reklamní spot do rádia. A když jsem pak přišla k nim do firmy a viděla tu spoustu heboučkých a barevných ručníků, chtěla jsem je mít všechny doma! A přišla nabídka dělat ambasadorku.
 
Co to vlastně znamená označení „ambasador“?
Stanete se „Tváří“ značky. Ideálně té, kterou máte rádi. Na Frotery se mi líbí barevná škála ručníků, kde si vybere každý. Také mě baví, že jsou opravdu bavlněné, huňaté a savé, protože nemám ráda, když se osušíte a stejně máte pocit, jako byste to neudělali.

Máš nějaký nejoblíbenější ručník, který můžeš doporučit?
Momentálně u mě vede Cooling, jehož funkčnost jsem nejvíc ocenila v letních vedrech minulých dní. Je to chladící ručník, který namočíte a až tři hodiny chladí. Vážně. :) Nejvíc ho používám, když chodím běhat. Pokud hledáte originální dárek na Vánoce, vsaďte na IMAGE osušku. To je osuška, na kterou si natisknete vlastní fotku. Super nápad. Nedávno jsem dala jednu osušku své kolegyni z divadla, Míše Noskové. Měla velkou radost.

Frotery® je tedy značka ručníků a Kapatex firma, která je vyrábí. Komu je prodávají?
Kapatex je primárně výrobcem ručníků a osušek s tiskem nebo s výšivkou, které jsou vhodné jako reklamní dárky pro firmy. Nicméně mají eshop www.frotery.cz, kde si můžete nakoupit i vy.

Z práce do práce. Jaké projekty Tě letos čekají?
Kromě stálých představení mě čeká premiéra muzikálu Bídníci v Severočeském divadle. S muzikálovým kolegou Lukášem Randákem chystáme vánoční koncerty a po novém roce plánuji svůj narozeninový koncert. Rozhodně je na co se těšit!
 
Elis Ochmanovou můžete potkat v pražských divadlech Hybernia a Goja Music Hall, v Severočeském divadle, v Divadle Piko Hluboká nad Vltavou a v pohádkovém divadle D5. Natočila několik rádiových spotů, má kapelu Timber Music a soukromě učí zpěv.
 
10.09.2018 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • GEBERIT spol. s r.o.

  Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.

 • Los Kachlos s.r.o.

  Los Kachlos s.r.o. je významným českým dovozcem a prodejcem keramických obkladů a dlažeb. Dále nabídka firmy zahrnuje i kompletní vybavení koupelen: sanitární keramiku, baterie a koupelnový nábytek. Rozsáhlé vzorkovny je možné navštívit v Praze, Brně, Uh. Hradišti a Zlíně.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444