Zehnder Kazeane - koupelnový radiátor s unikátním vzhledem

Zehnder Kazeane - koupelnový radiátor s výjimečným vzhledem

Zehnder Kazeane - koupelnový radiátor s výjimečným vzhledem

Švýcarský výrobce Zehnder uvádí na trh nový designový radiátor s dynamickým, unikátním vzhledem. Inovativní konstrukce se šikmými trubkami vytváří výjimečný design a navíc přináší praktické výhody: velkoryse řešené otvory poskytují celé rodině dostatek místa pro pohodlné zavěšení a sušení ručníků nebo osušek.

Radiátor Zehnder Kazeane umocňuje komfort a estetickou přitažlivost koupelny díky jedinečnému spojení tvaru a funkce. Není proto divu, že tento produkt přesvědčil mezinárodní porotu a byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".

Inovativní konstrukce se šikmými trubkami

Inovativní konstrukce se šikmými trubkami

Nový radiátor Kazeane od výrobce Zehnder, který patří k designové a technologické špičce v oboru radiátorů a větrání s rekuperací tepla, nabízí fascinující design.

Jeho diagonálně uspořádáné ploché trubky jsou inspirovány víceúrovňovými architektonickými díly. Obepínají rám radiátoru jako ocelová stuha. Jsou střídavě přivařené k přední a zadní hraně rámu tělesa, což ještě zvyšuje inovativní a výjimečný vzhled tohoto topného tělesa.

Design by King & Miranda


Design by King & Miranda

Zehnder Kazeane byl navržen věhlasným designovým a architektonickým ateliérem King & Miranda Design z Milána. Oba designéři svému produktu mimořádně věří: „Jedná se o unikátní inovativní design, přichází na trh ve správnou dobu a navíc za dobrou cenu“. Za zmínku stojí, že tito návrháři se již podíleli na vývoji několikrát oceněných designových radiátorů Zehnder Metropolitan, Zehnder Vitalo, Runtal Cosmopolitan a Runtal Folio. S principy a zásadami designérské tvorby Perryho Kinga a Santiaga Mirandy se mohlo více než 120 architektů seznámit na jejich přednášce v roce 2013 v Praze.

 
 

Švýcarská kvalita, vysoká flexibilita

Nový exkluzivní radiátor Zehnder Kazeane nabízí nejen inovativní design, ale rovněž vynikající kvalitu provedení, funkčnost a pestrou nabídku rozměrů a barev. Je dodáván v šířce 50 a 60 cm, v celkem osmi různých výškách od 100 do 190 cm a v téměř 50 barevných odstínech Zehnder, díky čemuž se přizpůsobí téměř každé koupelně. Dokonale hladký povrch bez viditelných svárů, lakovaný ve dvou vrstvách, má vysokou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a dlouhou životnost, kterou podtrhuje 5-letá záruka. Je vhodný pro teplovodní a kombinované vytápění. Díky možnosti vnějšího i středového připojení s roztečí 50 mm může být flexibilně instalován na teplovodní soustavu v novostavbě i při rekonstrukci. Může nalézt místo kdekoliv v bytě, nejen v koupelně.

Švýcarská kvalita, vysoká variabilita

Elektrická topná tělesa

Od léta 2018 bude v dispozici rovněž elektrické provedení radiátorů Zehnder Kazeane s vestavěnou moderní elektrickou topnou tyčí RACY. Řešení je vhodné zejména pro koupelny ve stavbách s nízkou spotřebou energie, kde se teplovodní vytápění nevyplatí. Díky regulaci vytápění s možností individuálního nastavení programu a detektoru otevřeného okna zabezpečí tepelnou pohodu, suché ručníky a energeticky úsporný provoz. Samozřejmostí je, že elektrické radiátory Zehnder Kazeane, stejně jako ostatní elektrická topná tělesa Zehnder, splňují požadavky na EcoDesign elektrických topidel, platné od 1.1.2018.

Cena za design 2018 "Red Dot"

Cena za design 2018 "Red Dot"

V roce 2018 designéři a výrobci z 59 zemí předložili více než 6 300 objektů do soutěže Red Dot. Mezinárodně uznávané ocenění kvality uděluje expertní skupina pouze produktům, které ji přesvědčí inovativností, funkčností, ergonomií, životností a samozřejmě vysokou kvalitou designu. A právě designový radiátor Zehnder Kazeane se stal jedním z produktů, který byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".
 
Více informací najdete zde.
 
Fotografie - Zehnder
11.06.2018 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444