Zdravé bydlení v centru metropole - Rezidence Prachnerova

Společnost IP Polná vznikla v roce 1995. Jedná se o ryze českou společnost, tvořenou týmem zkušených stavebních odborníků a energetických specialistů, kteří se zároveň aktivně podílejí na vývoji nových technologií. Krédem a posláním společnosti vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž se od roku 2014 řadí i nové bydlení. V roce 2012 byla založena nová divize - IP INVEST, jejímž cílem je nabídnout klientům nové rezidenční projekty evropské kvality v zajímavých lokalitách Prahy. Nyní vám představujeme nový projekt – Rezidenci Prachnerovu.

Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však také vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby.

Právě vzniká nový ambiciózní projekt v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší. Každý byt bude mít vlastní živou lodžii s možností vlastní zahrádky. Hlavním charakterem budoucí zástavby je osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů, díky které má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající svému životnímu stylu.

Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení.


Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1kk – 4kk. Projekt tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, jenž v sobě ukrývá pestrou skladbu bytu. V prvních čtyřech podlažích převládají menší, ale dobře dispozičně řešené byty. V horních patrech se byty stávají členitějšími. V osmém nejvyšším podlaží se nachází designově řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do přírodního parku Košíře-Motol. Každý byt má svoji lodžii. Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu a je zajímavě členěná a z části zaoblená. Významným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, které umožňují rezidentům regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který nikdy není definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života.V rámci výstavby bude postaven jeden moderní bytový dům o výšce 8 NP špičkové stavení kvality. Parking bude zajištěn podzemními garážemi. Ve spodní části objektu vzniknou moderní komerční prostory. 
 

10 důvodů pro Prachnerovku:

 1. Centrální lokalita s velkou budoucností – Václavské náměstí 20 min.
 2. Kvalitní investice – vysoká poptávka po vlastnickém i nájemním bydlení v lokalitě
 3. Špičková infrastruktura a kvalitní občanská vybavenost
 4. Školy, školky a zdravotnická zařízení v docházkové vzdálenosti
 5. Bohaté kulturní a sportovní příležitosti
 6. Důraz na bezpečí a komfort rezidentů
 7. Zdravé bydlení – centrální rekuperace vzduchu
 8. Výhodné financování – cena peněz je nyní na historicky nejvýhodnější hladině
 9. Bohatá nabídka standardního vybavení a možnost klientských úprav
 10. Vysoká kvalita českého developera za rozumnou cenu
Při výstavbě je dbáno na kvalitu precizní povedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele.

Více na www.prachnerovka.cz
07.02.2018 | PR
 • IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

  Jsme výhradním tuzemským dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX. Poskytujeme poradenskou činnost, zejména pak návrhy opatření směřujících k úsporám nákladů za vytápění. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444