Zastavte přísun nechtěných informací díky protihlukovým dveřím

Každý z nás byl někdy svědkem sousedských debat na chodbě v paneláku. Za dveřmi našeho bytu však chceme především soukromí a klid. Pořiďte si protihlukové dveře do bytu a nenechte se rušit.

Před čím vás dveře ochrání?

Jako protihlukové se označují takové dveře, u kterých se testuje průchod zvuku. Označení pak ukazuje, kolik decibelů jsou schopné pohltit. Správné protihlukové dveře mají dvojité těsnění a patentované materiálové složení dveřního křídla.Dokáží tak tlumit venkovní zvuky o síle až 44 dB. Hluk z běžných činností jako chůze po schodech, jedoucí výtah nebo hovory sousedů se k vám do bytu tedy nedostane.

Vsaďte na kvalitu a bezpečnost

Při výběru se zajímejte o certifikaci a bezpečnostní třídu. Platí, že třída 3 spolehlivě ochrání váš byt nejen proti hluku, ale i zlodějům. Zaměřte se i na protipožární odolnost a nezapomínejte na celkový vzhled dveří. Pokud si vyberete správně, získáte 3 výhody v jednom a od výběru nových dveří budete mít na dlouhou dobu pokoj.

Vyberte si vzhled, který jen tak neomrzí

Protihlukové dveře do paneláku se vyrábějí v mnoha barevných provedeních. Nemusíte mít tedy strach, že by se do vašeho interiéru nehodily.Světlé barvy opticky zvětší prostor a hodí se prakticky k čemukoli. Tmavý dekor dřeva zase dodá chodbě moderní vzhled.

Nechte si poradit

Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, oslovte raději specializovanou firmu. Ta vám zaručí profesionální přístup, kompletní dodání, odbornou montáž, a především záruční a pozáruční servis. Pořízení bezpečnostních protihlukových dveří nemá cenu odkládat. Jejich instalaci zvládnou montážníci za pár hodin a potom už vás čeká jen božský klid a ticho.


Podívejte se, jak takové dveře vypadají:
15.08.2017 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • VELUX Česká republika, s.r.o.

  Přední výrobce střešních oken a jejich příslušenství. Kromě střešních oken nabízí VELUX také světlíky, světlovody, stínící doplňky (zatemňující rolety, markýzy, žaluzie) i inteligentní domácí automatizaci VELUX INTEGRA® . Společnost VKR Holding A/S, která je vlastníkem skupiny VELUX, prodává a vyrábí ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnává na 14 500 lidí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444