Vždycky něco nového

Pavilon V, stánek 099

Společnost Woodface, která právem váže ke svému jménu přídomek "specialista na výrobu skříní na míru", uvádí každý rok na trh několik novinek. Jsou to nové materiály pro stavbu skříní, doplňky pro stále dokonalejší využití interiérů skříní, nové materiály na výplně dveří i nové typy rámů a kování.
V poslední době jde především o nové typy kování, od nichž zákazníci očekávají nejen naprostou funkčnost, ale ve stále větší míře také estetický vzhled. Viditelné části kování, tzn. rámy dveří, nabízí firma ve dvou provedeních - ocelové a hliníkové. Obě provedení však mohou mít celou řadu povrchových úprav, včetně nejnovější možnosti - efektního dřevěného dýhování, které vestavěnou skříň dokonale sladí s interiérem.

17.03.2004 | sm

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444