Výstavní interiér ála Jelínek

Pavilon V, stánek 083

O svém vystavovateli vypovídá na první pohled prezentace společnosti Jelínek z Valašského Meziříčí, firmy, která má mezi nejlepšími českými nábytkáři svou pevnou pozici. Na Mobitexu se představuje jasným čistým interiérem ze světlého dřeva. Lůžka vyráběná touto společností, jejichž základem je pružný lamelový rošt, vždycky kladou důraz na zdravé uložení našich unavených zad. Novinkou z produkce firmy je ložnice TABITA, která jako by dotvářela typickou linii Jelínkova nábytku, linii, která velmi šťastným způsobem spojuje tradici se současností.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Další novinkou od tohoto výrobce je ortopedická zónová lamelová matrace ZORA, která má stejně jako matrace SÁRA tři podélné pružící nosníky vyrobené z kvalitní PUR pěny. Rozdíl spočívá v možnosti regulovat tuhost pružení v libovolných částech - zónách matrace. Do otvorů v nosnících je možno vkládat nebo zpět vyjímat jádra z PUR pěny různé tvrdosti a tím nastavit odlišné pružení v určených zónách, případně změnit pružení celé matrace. Např. je samozřejmostí nastavení změkčení v oblasti ramen (zejména u mužů) nebo v oblasti kyčlí (u žen), při celkové změně hmotnosti nebo dle doporučení lékaře.
18.03.2004 | sm

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444