Vysavač Eta Aqualio s patentovaným systémem vodní filtrace

S vysavačem Eta Aqualio získáte dva špičkové spotřebiče v jednom. A to doslova. Z těla tohoto jedinečného tyčového vysavače lze vyjmout plnohodnotný ruční vysavač, který vás překvapí svým výkonem. Aqualio je tak vhodný nejen ke klasickému vysávání podlah a koberců, ale můžeme s ním vysát i jídelní stůl, parapety nebo sedačky.

Jedinečná filtrace nečistot

Co však především dělá vysavač Eta Aqualio tak vyjímečným, je unikátní, celosvětově patentovaný systém vodní filtrace pentALLERGIC. Je proto ideální volbou všude, kde potřebujeme nadstandardně čisté prostředí. Ocení je zejména alergici, domácnosti s dětmi nebo se zvířecími mazlíčky.

Zapomeňte na víření prachu s klasickým vysavačem. Princip zachycení vysátých nečistot vodou je zcela odlišný. Co voda zachytí, už nepustí. Proces filtrace probíhá v pěti fázích a s více než 99,9% odstraněných nečistot je maximálně efektivní.  

  • Vodní filtrace nejprve pohltí vysáté nečistoty a zabrání jejich opětovnému rozvíření do ovzduší.
  • Aktivní karbonový filtr absorbuje všechny nežádoucí pachy a vyčistí vzduch.
  • Ochranný filtr netPRO zachytí větší části nečistot.
  • HEPA filtr zachytí i ty nejmenší prachové mikročástice.
  • Pěnový filtr dokončí proces filtrace.

Kam s vysátými nečistotami

Po dokončení vysávání stačí pouze vylít vodu z nádobky a zbavit se tak všech nečistot, které jste vysáli. Nádobku následně automaticky vydezinfikuje speciální UV světlo, čímž jsou zlikvidovány bakterie, roztoči, plísně, kvasinky a jiné škodlivé mikroorganismy, zůstávající v nádobě po vysávání. Aqualio je tak po každém použití perfektně čistý a připravený na další použití. Nádobka na vodu má extra velký objem (0,47 l) a je vybavena motionFREE systémem, díky němuž perfektně těsní při jakémkoliv náklonu vysavače.


Vysoký výkon a uživatelský komfort

Uvnitř vysavače je zabudovaný Li-Ion akumulátor, který zajišťuje silný a konstantní sací výkon po dobu až 50 minut na jedno nabití. Inteligentní systém nabíjení je šetrný k akumulátoru, což prodlužuje jeho životnost.

Komfort při vysávání zvyšuje flexibilní kloub s otočným systémem TWIST a LED diody, které osvětlují prostor před vysavačem v temnějších koutech. Vysavač Aqualio je navíc tichým společníkem s jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou, který vám díky ergonomickému designu padne do ruky.

Vysavač se dodává s příslušenstvím, které využijete pro různé aplikace. Mimo stojanu k praktickému uložení s minimální spotřebou místa a nabíjecího adaptéru jsou to:

Rotační turbokartáč s přímým pohonem a flexibilním kloubem
Ideální pro vysávání koberců s krátkým vlasem a tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucí podlahy)

Štěrbinová hubice s odnímatelným kartáčkem
Vhodná pro vysávání v těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.). Kartáček pomáhá při úklidu v místech, která je nutné zbavit prachu šetrně (nábytek, obrazy atd.)

Seznamte se s vysavačem Eta Aqualio prostřednictvím videa.

19.12.2017

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444