Vybavujeme pokojíček pro školáka

Děti za sebou mají první týden nového školního roku a my si možná uvědomujeme, že jejich pokojíček bude potřebovat pár změn. Přece jen pokoj pro žáčka slouží jiným účelům než o prázdninách. 

Nová aktovka, nové pouzdro, několik sešitů, obalů a učebnic. Vedle školní výbavy si ale rovněž lámeme hlavu s otázkami, kde dítěti vytvořit pracovní kout, aby se cítilo dobře, a zároveň místo splňovalo veškeré nároky pro malého studenta.  
 
Dřevěný nábytek, který myslí na zdraví dětí 
Společnost Domestav přichází s dřevěným nábytkem, který požadavky na zdravé a pohodlné sezení splňuje. Stůl a polohovací rostoucí židle jsou pro začínající žáčky vhodnou volbou. Zdravotní židli lze výškově nastavovat a regulovat oporu pro nohy, které pak nejsou namáhány zbytečným „visením ve vzduchu." Správná výška židle a stolu je nezbytná pro správnou poloha při psaní (dodržování tzv. pravidla 90 stupňů – ohyby kolen a loktů). 
 
Zakoupení nové školní výbavy je pro mnoho rodin finanční zátěží, proto firma Domestav do konce srpna připravila slevu 25 % na všechny psací stoly a zásuvkové kontejnery. Například psací stůl z masivního smrku můžete pořídit již od necelých 4 tisíc. 
 
Oblíbená řada nově i v buku 
Vzhledem k rostoucímu zájmu o nové provedení oblíbené série připravila společnost Domestav absolutní novinku na trhu. Nově vyrábí dětský dřevěný nábytek ze sestavy Domino i v provedení buku, který do konce měsíce srpna nabízí se zaváděcí slevou 30 %. Tato sleva se vztahuje i na nové skříně z lamina s posuvnými dveřmi. Na ostatní dřevěný nábytek platí prodloužená sleva ve výši DPH.
 
Dotazy k dětským pokojům pro začínající školáky rovněž zodpovídáme v poradně: 
Jak zařídit pokoj pro školáka? 
06.09.2013

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442