Univerzální a praktické PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX

PVC podlahy považuje řada zákazníků za výborné řešení do kuchyní, dětských pokojíčků i vstupních prostor domu. A je tomu skutečně tak – jsou velmi odolné, dobře se udržují a vydrží mnoho let jako nové.

Odolné podlahy s patentovanou technologií

Kolekce PVC podlah Gerflor DESIGNTEX má unikátní textilní podložku a je vybavena patentovanou technologií, díky které se lépe přizpůsobí případným nerovnostem podkladu. PVC podlahy se obvykle kupují v rolích různých šířek – díky tomu si můžete vybrat vhodný rozměr podlahy do vašeho interiéru a udržíte její celistvý vzhled. Kolekce podlah DESIGNTEX patří mezi samovyrovnávací PVC podlahy, které jsou vhodné pro bytové použití. Vybrat si můžete z 12 dekorů dřeva a 3 dekorů kamene. Výrobce pak nabízí paralelní kolekci podlah pro komerční využití pod názvem Gerflor DESIGNTEX Plus v 10 dekorech dřeva.

Vhodné do různých interiérů

Kolekce nabízí pestrou škálu dekorů dřeva a tři doplňkové dekory kamene. Najdete mezi nimi nadčasové a univerzální světlé odstíny, ale také výraznější a tmavší dekory dřeva. Do minimalistických a skandinávsky pojatých domácností se výborně hodí odstín Chene Medium, zatímco odstíny Boston Dark a Factory Perle budou slušet spíše interiérům v industriálním stylu. V kolekci najdete i bohaté zastoupení světlých odstínů – Timber Classic, Hudson Pearl, Hudson White, Sherwood Clear – které se díky své nadčasovosti a praktičnosti uplatní prakticky v každé místnosti, od dětského pokoje až po pracovnu. Odstíny kamene jsou koncipovány spíše univerzálně a světleji.

Vyberte si u specialisty

PVC podlahy Gerflor i další značky PVC podlah si můžete prohlédnout v showroomech světa podlah Supellex v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Plzni a Velké Bíteši. Na každé z poboček se vám bude věnovat zkušený specialista, který představí vybraný typ podlahy, seznámí vás s vhodným typem montáže a doporučí také vhodné realizační firmy.

01.02.2021 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444