Unikátní pracovní světla a čelovka Thorsman

Společnost Schneider Electric přináší na trh novou generaci profesionálních pracovních světel Thorsman, která vytvoří jasné a neměnné denní světlo na vašem pracovišti v kteroukoliv dobu.

 

Pracovní světla Thorsman

Díky nové technologické platformě LED mají světla lepší energetickou účinnost (až 100 lm/W), vyšší kvalitu světla a delší životnost - až 50 000 hodin. To odpovídá až 25 letům provozu (8 hodin, 5 dní v týdnu). Pracovní světla jsou velice robustní (odolnost IK07), díky gumovému rámu tlumícímu nárazy odolají i náhodnému pádu. Jsou určena pro vnitřní i venkovní použití ve velmi náročných podmínkách (krytí IP54 až IP67), při teplotách od -25 do +40 oC.

Díky technologii LED se nepřehřívají a nemohou tedy být příčinou požáru.

Přední část je kryta difuzorem pro rovnoměrný rozptyl světla a snížení oslnění pracovníků. V zadní části jsou vybaveny jednou či dvěma zásuvkami pro připojení dalších přístrojů do příkonu až 3 600 W (například vrtačky), takže mohou sloužit i jako prodlužovací přívod. Světla je možné postavit na zem, pověsit na zeď nebo umístit až dvě vedle sebe na stativ. Barevná teplota je buď 4500 K nebo 6000 K pro věrné podání barev i pro malíře. Jsou dodávána ve čtyřech provedeních od světelného toku 1 500 lm až po 4 000 lm s výkonem od 18 do 50 W.
 
Moderní rozptýlené LED pracovní světlo Thorsman
 
Pro pracovní prostor, kde zatím chybí přívod elektrické energie je navržena varianta pracovního světla s integrovaným akumulátorem. Toto pracovní světlo vydrží svítit až 3 hodiny a balení obsahuje kromě standardní síťové nabíječky i nabíječku do auta.
 

Pracovní čelovka Thorsman

Součástí nové řady pracovních světel Thorsman je i profesionální pracovní čelové světlo, které má unikátní funkci bezdotykového zapínání a vypínání. Tuto funkci oceníte hlavně tehdy, když pracujete v hrubých rukavicích nebo máte ruce špinavé. Pouhým mávnutím ve vzdálenosti cca 20 cm před čelovkou ji zapnete nebo vypnete, tak jak zrovna potřebujete.

Další unikátní vlastností je úhel svícení čelovky. Na rozdíl od jiných typů nesvítí v úzkém kuželu, ale osvětlí celou šířku pracoviště v kruhu.
 
Čelovka Thorsman osvítí stejnoměrně celý pracovní prostor
 
Čelovka je lehká, má široký pohodlný pásek, dobře sedí na hlavě a příjemně se nosí, takže vás v práci nijak neomezuje. Má dvě úrovně svítivosti a integrovanou baterii, která se nabíjí přiloženým USB kabelem. Při nabíjení signalizují malé LED diody červeně nebo zeleně úroveň nabití. Baterie vydrží až 2 000 nabíjecích cyklů. Čelovka používá novou technologii LED čipů COB (Chips on Board), kdy celý pásek je vlastně jedna velká LED.

Čelovka je robustní, má gumové tělo v krytí IP65 a odolnost IK07.
 

Malá pracovní svítilna Thorsman

Nabídku doplňuje malá profesionální kapesní svítilna Thorsman Mini 1.3 LED, s výkonem 1,3 W a svítivostí až 110 lm. Její výhodou je hlavně kompaktnost, rozměry pouze 120x59x25 mm, i malá váha 112 g.

Stejně jako pracovní čelovka, používá i tato svítilna technologii LED čipů COB a jistě oceníte flexibilitu uchycení – má otočný háček na zavěšení, má držák na opasek nebo kapsu, má zabudovaný silný magnet i běžnou rukojeť.
 
Mini svítilna Thorsman – mnoho způsobů uchycení
 
Podívejte se na video a nadchněte se pro pracovní světla Thorsman!
 
Více informací najdete na www.schneider-electric.cz.
17.07.2018 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • Mountfield a.s.

    Společnost Mountfield je největší specializovaný prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku a bazénů v České republice a na Slovensku. Na trhu působí již více jak 30 let. V současnosti provozuje 76 prodejních center, z toho 58 v Čechách a 18 na Slovensku. Mountfield je také největším výrobcem bazénů a bazénového příslušenství a své výrobky úspěšně exportuje do 46 zemí světa. Provozuje i svůj e-shop.

  • ABB s.r.o. Elektro-Praga

    ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444