Udělejte první dojem s modulárním a flexibilním vstupním systémem

První dojem je velmi důležitý. U budovy si návštěvníci většinou všimnou vstupních dveří. Z tohoto důvodu vše musí být krásné již tady. Stejně jako Gira Systém 106, nový vstupní systém z kovu v puristickém elegantním designu.

Podívejte se, kdo se blíží – s Gira Systémem 106

Minimalistický design, robustní materiály a nejnovější technologie v kompaktním provedení poskytuje pohodlí, bezpečnost a elegantní vzhled. Modulový systém nabízí maximální flexibilitu při konfiguraci a kdykoli možné přizpůsobení nebo rozšíření. Stačí připevnit na zeď, systém není jen pro nové stavby, lze ho i dodatečně namontovat. Gira System 106 je kompatibilní se všemi bytovými stanicemi Gira a komunikačními řešení od společnosti Gira. 

 

Designový koncept

Systém Gira 106 je modulární systém domovní komunikace s předními plochami z kovu v puristickém elegantním provedení. Systém je založen na jednotlivých modulech s roztečí 106,5 x 106,5 mm. Jsou kombinovatelné a flexibilní, lze je uspořádat v příčném směru nebo do čtverce. 

 

Moduly

Gira System 106 je založen na jasné síti složené ze sedmi modulů. Poskytuje tak řešení pro rodinné domy i větší objekty.

Technologie

Tělo a ploché moduly systému 106 jsou plné inovativní technologie společnosti Gira a funkčních detailů. Například kvalitní intercom s redukcí šumu pozadí, fotoaparát s kompenzací protisvětla, světelné čidlo pro tlačítko volání nebo integrovaný topný systém za účelem ochrany systému.

 

Řešení pro schránky

Gira systém 106 může být rovněž integrován do systémů schránek společnosti Renz. Renz je považován za prémiového výrobce řešení poštovních schránek. Systém modulů Gira 106 se hodí pro řadu Renz Plan S. Kombinace vytváří jednotný, mimořádně čistý a elegantní vzhled.

Kompatibilní bytové stanice

Protějšek vstupní stanice je bytová stanice, mluvící a ovládací jednotka pro vnitřní použití. Gira systém 106 je možné kombinovat se všemi domácími stanicemi z komunikačního systému Gira.

 

Instalace

Gira System 106 se snadno instaluje. Tělo vstupní stanice je pevně přišroubována ke stěně. K rámu jsou moduly připevněny bajonetovými spojkami, spojené dohromady pomocí plochého kabelu a připojen k 2-drátové sběrnici.

Životní prostředí a udržitelný rozvoj

Při vývoji a výběru materiálů pro Gira System 106 byl kladen velký důraz na udržitelnost. Systém 106 se vyznačuje tím, že je velmi šetrný k životnímu prostředí, protože všechny použité materiály lze zcela oddělit od sebe. 

 

Montáž a servis

Výhody modulární výstavby začínají již v průběhu instalace. Je tedy možné v rané fázi výstavby instalovat pouze tělo. Kabely, moduly a čelní panely mohou být přidány později – tehdy, když je budova připravena k použití.

Brožura

Veškeré informace o Gira systému 106 lze nalézt také v německé brožuře, kterou lze stáhnout zde.
Více informací získáte na www.gira.cz.
30.05.2017 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444