Terasové dveře pro každý dům

Chystáte se stavět dům, nebo terasu a nechcete překračovat práh, schod, nebo rám dveří? Nechcete, aby vám dveře zabíraly prostor v interiéru? Dokonalým řešením pro vás je zdvižně-posuvný systém HS portál Schüco Thermoslide.

Schüco Thermoslide má absolutně bezbariérový průchod, naprosto tichý posuv a lehkost jeho ovládání ocení celá  rodina od batolete až po seniora. Vzhledem k usazení pojízdného křídla v zárubni můžete mít portál až 6500 mm široký a  přesto bude  pro uživatele naprosto bezpečný.

Navíc splňuje bezpečnostní požadavky až pro bezpečnostní třídu RC2.

Schüco Thermoslide má také termicky přerušenou výztuhu rámu i práh, 4 těsění dávají optimální zvukové a tepelně-izolační vlastnosti (Ud s trojsklem< 0,8W/m2.K), které předurčují dveře i pro nejnáročnější uživatele.
 
 
Schüco Thermoslide  vyniká velkou variabilitou provedení. Velmi široká nabídka folií uspokojí i nejnáročnější zákazníky, navíc oproti ostatním systémům je k dispozici i dnes velmi populární tmavě šedý  profil, nebo hliníkové krycí profily TopAlu s možnosti libovolné povrchové úpravy v odstínech RAL popř. provedení v eloxu.
  
Optimální řešení pro váš dům od Schüco Partnera Plastová okna Červenka najdete na adrese www.oknacervenka.cz.
 
21.01.2019 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Stavona, spol. s r.o.

  Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působí v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444