Světelné potrubí Lightway

Přivádí denní světlo z oblohy přímo do tmavých místností rodinných domů, obchodů, kanceláří a hal.

Všude tam, kde se musí přes den svítit umělým světlem, světelné potrubí Lightway (světlovody) dovede zdravé denní světlo a zdarma osvětlí tmavé prostory.

Světelné potrubí Lightway (světlovody) začíná na střeše budovy venkovní kopulí ze skleněného křišťálu. Skleněná kopule nasbírá a soustředí denní světlo a pošle ho do potrubí, které díky zrcadlové vrstvě uvnitř dokáže denní světlo vést celou budovou až do místnosti, kde je nedostatek denního světla, protože tam nejsou okna nebo světlíky.
Místnost je pak osvětlená přirozeným denním světlem a lidé v ní netrpí na pálení očí a jsou méně nemocní a mají větší výkonnost. Majitel, díky tomu že má světlovod, nemusí platit za elektřinu, svícení a výměnu svítidel. Světelné potrubí je ukončeno skleněným rozptylovačem přivedeného denního světla, aby bylo osvětlení rovnoměrně rozložené po celé místnosti. Samotné rozptylovače mohou být krásným a dech beroucím doplňkem vybavení budovy, pokud se zvolí modely z broušeného českého křišťálu. Jsou to většinou masivní skleněné objekty zářící křišťálově čistým denním světlem jako je Lightway Universum.
Chcete vědět cenu?
Zavolejte ihned 235 300 694 

Nebo teď odešlete formulář z webu: www.lightway.cz
04.08.2014 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442