Sušme ekologicky a finančně výhodně

Z mnoha více či méně odborných kruhů slýcháme, že by lidstvo mělo být obezřetné ohledně otázek spojených s ekologií. Předvánoční období rozhodně není vhodné k šíření paniky a poplašných zpráv. Že bychom však měli žít zodpovědně a nesobecky myslet i na generaci našich dětí či jejich dětí, je nesporné.

Myslet na ochranu přírody můžeme ve spoustě ohledech. Kromě zcela tradičních záležitostí, mezi které řadíme třeba třídění odpadu, lze uvažovat i třeba v souvislosti s vybavováním domácnosti.

Například se to týká sušení prádla. Koupě sušičky Miele o zákazníkovi vypovídá, že přemýšlí ekologicky. Většina takových spotřebičů, vlastnících tepelné čerpadlo, totiž dosahuje velice dobré energetické účinnosti, a to A++. Některé se pak mohou dokonce pochlubit efektivním motorem ProfiEco, díky němuž a regulovanému kompresoru se jedná až o účinnosti A++.

Mezi takové patří typ MIELE TWJ 660 WP s tepelným čerpadlem, do něhož lze umístit až 9 kilogramů náplně. Obsahuje 18 programů, vnitřní osvětlení, displej a spoustu dalších výhodných vlastností či funkcí.

Sušičky Miele jsou výhodné nejen ekologicky, ale také finančně. A to díky technologii EcoDry, která zaručuje rychlé odvedení práce s nízkou spotřebou. Uživatel zároveň ocení skutečnost, že filtrační systém spolu s bezúdržbovým teplotním výměníkem zmenšuje pravděpodobnosti hrozbě v podobě usazování nečistot, které by mohly neblaze ovlivňovat výkon sušičky.
23.12.2019 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

  Už více než 10 let provádíme profesionální stěhování bytů a rodinných domů, firem i státních institucí po celé České republice. Díky kvalitě a komplexnosti našich stěhovacích služeb patříme v ČR k předním hráčům v oboru. V roce 2008 jsme získali prestižní certifikát kvality ISO.

 • Los Kachlos s.r.o.

  Los Kachlos s.r.o. je významným českým dovozcem a prodejcem keramických obkladů a dlažeb. Dále nabídka firmy zahrnuje i kompletní vybavení koupelen: sanitární keramiku, baterie a koupelnový nábytek. Rozsáhlé vzorkovny je možné navštívit v Praze, Brně, Uh. Hradišti a Zlíně.

 • GEBERIT spol. s r.o.

  Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444