Střešní okna ROTO - nejlepší řešení pro pohodové bydlení pod střechou

Objevte střešní okna, se kterými už nebudete muset dělat kompromisy. Prvotřídní střešní okna ROTO s inteligentní technikou vám zajistí maximální komfort bydlení s dostatkem světla, bezproblémovým přístupem k oknům a volným výhledem. Současně vám usnadní život důmyslným ovládáním, které si můžete zvolit přesně podle svých preferencí.

Dopřejte si nová střešní okna, která vás nezklamou

Střešní okna ROTO zohledňují vše pro váš pocit komfortu. Již žádné rušivé okenní křídlo uvnitř interiéru, které bude blokovat pohyb po místnosti. Naopak se můžete těšit na dostatek prostoru a pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna, kdy jedna jediná klika funguje pro otevírání, větrání a mytí. Okna jsou standardně zasklena tepelně izolačním dvojsklem s U=1,1 W/m2K. Společnost HZB s.r.o. vám nabízí prodej a montáž střešních oken ROTO. Spolehnout se můžete na profesionální přístup, dodržování termínů i servis střešních oken. 
 

Střešní okno ROTO - Designo R6 RotoTronic: ovládejte okno z pohodlí křesla

Dopřejte si komfort, který vám usnadní každodenní otevírání a zavírání oken. Nízkoenergetická kyvná střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic lze ovládat na integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Toto řešení obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna - přesně podle zásady „plug & play". 

Střešní okno ROTO - Designo R7: více volnosti pro nerušený výhled

Ničím nerušený výhled pro pohodové bydlení nabízí výsuvně kyvné střešní okno ROTO - Designo R7. Nejlepší výhled z okna ven má člověk většinou, když stojí. Proto je osa otáčení kyvného střešního okna Designo R7 umístěna na rozdíl od běžných kyvných oken v horní třetině okna. Tím se zbavíte rušivého okenního křídla, které zasahuje dovnitř, brání ve výhledu nebo blokuje cestU k otevřenému oknu. U tohoto okna lze navíc bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou. Ta je prakticky umístěna v dolní části křídla. 

Střešní okno ROTO - Designo R8: kompletní otevření směrem ven

Tohle nízkoenergetické výklopné/kyvné střešní okno má otočný bod umístěn v horní části okna, čímž se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodlně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Všechna střešní okna R8 jsou již z výroby osazena zateplovacím blokem WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění. Nízká konstrukční výška umožňuje optimální začlenění do střechy, což přispívá ke zlepšení povrchových teplot a napomáhá úspoře energie.

02.06.2021 | PR
  • HZB spol. s r.o.

    Brněnská společnost HZB spol. s r.o. se zabývá prodejem a montáží plastových oken a dveří v Brně a jeho okolí. Kromě plastových oken a dveří se společnost zaměřuje také na zateplování fasád budov nebo montáže a prodej žaluzií, zimních zahrad, eurooken, hliníkových oken a dveří, parapetů či dalších prvků stínící techniky.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444