Stavbu rodinného domu svěřte profesionálům

Postavit si raději typový nebo individuální rodinný dům? Je lepší dřevostavba nebo zděný dům? Co vlastně obnáší energeticky úsporná stavba a za jakých okolností je opravdu úsporná? Jak si zajistit geologický průzkum stavební parcely? Co je třeba k vyřízení stavebního povolení?

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Před těmito otázkami stojí každý stavebník rodinného domu a pokud sám nepracuje v oboru a chce si být jist správným řešením, bývá nejlepší svěřit se do rukou odborné firmy, která má dostatek zkušeností, zázemí kvalitního týmu zaměstnanců, dobré reference a ke každé zakázce přistupuje individuálně.

V případě rozhodování mezi typovým a individuálním projektem hraje většinou hlavní roli cena, která bývá u typových projektů nižší. Ctižádostí projektantů a architektů společnosti Fachkas ale bylo dosáhnout přijatelných cen i u individuálních projektů a v této oblasti se jim daří dokazovat, že i rodinné domy v nižší cenové hladině mohou vypadat zajímavě a nadčasově.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pro rychlost procesu výstavby a tím i nezanedbatelné finanční úspory jsou u nás stále oblíbenější různé typy dřevostaveb, mnoho stavebníků ale zatím důvěřuje více zděným stavbám. Zákazníci firmy Fachkas nejsou ve svém rozhodování vázáni na tu či onu technologii výstavby, odborný tým jejích pracovníků je si vědom kladů i záporů obou způsobů a má dostatek zkušeností jak se zděnými stavbami tak s dřevostavbami. Ty zde realizují nejdéle do 5 měsíců.

Podobně si mohou zákazníci této firmy rozhodnout, zda chtějí individuální projekt nebo typový dům. Jako smluvní partner společnosti Euroline nabízí Fachkas také realizaci typových staveb, na výběr jsou stovky možností. Ať už si vyberete z této nabídky nebo se přikloníte k možnosti individuálního projektu, jako zákazník společnosti Fachkas budete mít příležitost ocenit šíři poskytovaných služeb, individuální přístup a k tomu jistotu kvalitně a technologicky bezchybně provedené stavby.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Rychle a co nejméně nákladně realizovaná stavba představuje jen část možných úspor. Velký důraz kladou ve Fachkasu na hospodárnost provozu budoucí domácnosti, na kterou je třeba myslet už od projektu. Energeticky úsporné stavby dnes využívají řadu moderních technologických zařízení  - ať už se jedná o solární ohřevy TUV, fotovoltaické články, které vyrábějí pro dům vlastní elektřinu, tepelná čerpadla nebo rekuperační jednotky pro řízené odvětrávání. Fachkas dodává do svých domů všechna tato zařízení, s jejichž pomocí stavba funguje jako skutečně energeticky úsporná.

Pro úplnost jen dodejme, že Fachkas nestaví jen rodinné domy. Zkušenosti získává i při výstavbě  bytových domů a realizacích větších developerských projektů, na nichž se jako dodavatel nebo subdodavatel podílí.
Více informací: www.fachkas.cz
13.10.2011 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ŠPINAR - software s.r.o.

  Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444