Správná volba je důležitá: Splachovací systémy pod omítku značky Geberit

Konzultace s odborníkem a důkladná informovanost je důležitým krokem pro výběr nejvhodnějšího řešení přesně Vám na míru. Vybírat můžete ze široké nabídky funkcí a designů splachovacích systémů Geberit.

Konzultace s odborníkem a důkladná informovanost je důležitým krokem pro výběr nejvhodnějšího řešení přesně Vám na míru. Vybírat můžete ze široké nabídky funkcí a designů splachovacích systémů Geberit.

Možná se vám už také stalo, že jste po dokončení stavby nebo rekonstrukce zjistili, že by bylo bývalo lepší udělat některé věci jinak. Na změnu je v takových případech většinou pozdě, nebo by byla příliš drahá. Stává se to často v případě koupelen, a proto je velmi důležité poradit se při výběru splachovacího systému s odborníkem. Jen tak si můžete být skutečně jistí, že vyberete pro svou koupelnu to nejlepší řešení.

Neponechávejte nic náhodě

Vaše nová koupelna by měla být výjimečná. Obvykle strávíte spoustu času vybíráním správných obkladů, keramických zařizovacích předmětů, koupelnových baterií a nábytku.

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma40 s jednotkou pro odsávání zápachu.  
Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma40
s jednotkou pro odsávání zápachu.
 
Většina z vás ale nemá tušení, že existuje i široký výběr v oblasti splachovacích systémů pro WC. Tyto výrobky se používají každodenně, a je proto důležité vybrat s rozmyslem takové řešení, se kterým budete opravdu spokojeni.

Společnost Geberit nabízí inovativní funkce, vysoce kvalitní technická řešení a široký výběr designů. Výrobky Geberit jsou mimořádné svou spolehlivostí, dlouhou životností a jsou prověřeny více než 50letou zkušeností na trhu se splachovacími nádržkami pod omítku.

Odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Digestoře jsou dnes již běžnou součástí moderních kuchyní. Stejné řešení, totiž výkonná jednotka odsávání, je nyní k dispozici také pro WC. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh eliminuje problém přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse, zápach se tak nemá šanci rozšířit do místnosti. Tato funkce zvyšuje vaše každodenní pohodlí a svěžest na toaletě.
Tlačítko splachování Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady.  
Tlačítko splachování Sigma80 umožňuje zvolit si
barvu podsvícení podle momentální nálady.
 

Bezdotykové ovládání splachování

Bezdotykové splachování WC je již dlouhodobým standardem vybavení veřejných sanitárních zařízení na letištích nebo v kinech. Lidé si dnes čím dál častěji přejí mít takovou technologii také doma.

Se splachovacími tlačítky Geberit Sigma10 a Sigma80 si toto přání můžete snadno a stylově splnit, je pouze nutné, aby bylo toto řešení zahrnuto již do projektu.


 
Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60
 – zalícované s povrchem.
 

Extravagantní a stylová ovládací tlačítka: Geberit Sigma60 a Omega60

V nabídce ovládacích tlačítek Geberit najdete několik speciálních výrobků. Patří mezi ně například tlačítka Sigma60 a Omega60, která jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně.

Geberit Sigma70

Tenká deska ze skla nebo nerezové oceli, která jako by se vznášela několik milimetrů před stěnou, bez jakýchkoliv tlačítek. Spláchnutí aktivujete lehkým dotykem a kompaktní povrch zaručuje snadnou údržbu.

Oddálené ovládaní splachování

Tlačítka pro oddálené splachování nejsou mezi splachovacími systémy Geberit zcela běžná, a přesto splňují nejvyšší nároky na uživatelské pohodlí a jednoduchý design. Oddálené splachování lze umístit v závislosti na individuálních potřebách až do vzdálenosti 1,7 metrů od nádržky.

Inovovaná tlačítka Geberit

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma20 prošlo redesignem a získalo rafinovanější tvar s většími, lehce vypouklými ovládacími plochami. Tlačítko splachování Geberit Sigma30 s atraktivním, čistě lineárním designem.Více informací o splachovacích systémech Geberit a nabídce designů, materiálů a funkcí ovládacích tlačítek můžete získat v online showroomu na webových stránkách www.geberit.cz/tlacitka.

Pokud byste chtěli vidět, jak vypadají tlačítka naživo, navštivte showroom koupelen v Praze 9:
Administrativní budova Balabenka
Sokolovská 2408/222
190 00 Praha 9
06.03.2017 | PR
  • GEBERIT spol. s r.o.

    Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444