Střešní okno nejnovější generace - FPP-V preSelect MAX

Přirozené světlo, čerstvý vzduch, efektivní využití prostoru nebo pocit spojení s přírodou kolem jsou faktory důležitými pro zdraví a pohodu uživatelů budov. Technická řešení, která nabízí FAKRO, umožňují jejich efektivní kombinaci v podkroví.

Nejnovější řešení používaná ve střešních oknech lze nalézt v okně nové generace FPP-V preSelect MAX. Jedná se o výklopně-kyvné okno se zvýšenými užitkovými možnostmi. Dva na sobě nezávislé způsoby otevírání okna zajišťují maximum možností a komfortu. Pro ještě větší pohodlí je přepínač funkce otevírání v okně preSelect MAX umístěn v dolní části rámu. Díky kyvné funkci lze otáčet křídlem o 180 °, takže po zablokování okna západkou můžeme pohodlně umýt jeho vnější zasklení.Díky změně funkce otevírání okna na výklopnou využíváme jeho možnosti naplno. Nová verze okna preSelect umožňuje ještě širší otevření křídla – téměř o 33 % více než u předchozí generace. Díky tomu získáme v podkroví další prostor a volný přístup k hraně otevřeného okna, takže se můžeme kochat neomezeným výhledem ven.

Komfort každodenního používání je velmi důležitý, ale během navrhovování okna nebyly opomenuty ani jeho technické parametry. V případě výběru střešních oken je podstatné co nejlepší prosvětlení podkroví přirozeným světlem a efektivní termoizolace. Vzhledem k inovativní konstrukci jsou výklopně-kyvná okna FPP-V preSelect MAX dostupná ve velkých rozměrech (dokonce 134 x 140 cm) s trojsklem.


 
Díky tomu zaručují hojnost světla v podkroví a zároveň skvělý parametr tepelné izolace. 
Mezi výhody výklopně-kyvných oken FAKRO nové generace patří také automatická ventilační klapka V40P, která umí sama zajistit správné množství čerstvého vzduchu v podkroví nebo systém topSafe, zvyšující provozní bezpečnost a odolnost proti vloupání. Okno FPP-V preSelect MAX je také vybaveno technologií thermoPro, která zvyšuje jeho kvalitu a termoizolační parametry. Další výhodou oken preSelect MAX je možnost doplnění o různé vnitřní a vnější doplňky, které jsou schopny uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
30.04.2021 | PR
  • FAKRO CZECH s.r.o.

    FAKRO je společností založenou v roce 1991. Je velmi dynamickou a velice rychle se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na světě. Během několika let se z malé rodinné firmy stala mezinárodní korporací, která je dnes významným výrobcem střešních oken a půdních schodů. Skupina FAKRO zahrnuje 12 výrobních společností a 14 distribučních společností umístěných v Evropě, Asii a Americe. Střešní okna FAKRO se vyváží do 47 zemí světa.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444