Rostoucí nábytek s bohatou tradicí opět vylepšen

moll Winner Split

moll Winner Split

MOLL představuje novinky pro rok 2020

Se stoly nebo židlemi proslulé značky MOLL jste se museli seznámit pokaždé, když jste hledali kvalitní rostoucí nábytek. MOLL, německý výrobce s bohatou tradicí, totiž nabízí výrobky v prvotřídní kvalitě a unikátním designu už 95 let. Svou poctivou prací dokazuje, že "made in Germany" není jen fráze, ale závazek na celý život.

Jak ještě může být vylepšen stůl, který je speciální v každém svém ohledu? Moll v roce 2020 představil několik novinek, které zvýší komfort a povznesou design ještě na vyšší úroveň.

moll Winner - vítěz mezi dětskými rostoucími stoly

Mezi rostoucí stoly značky MOLL, které si sympatie získávají po dlouhá léta u stále vyššího procenta zákazníků, patří dětský stůl moll Winner. V čem tkví jeho jedinečnost? Dokáže se jednoduše přizpůsobit každému a v každé situaci. Poradí si s jakýmkoliv prostorem, individuálními potřebami i věkem dítěte.
 
Jako všechny stoly moll i moll Winner roste spolu s uživatelem (výšku lze jednoduše nastavit v rozmezí 53 a 82 cm) a reaguje na veškeré jeho nároky. Díky snadnému nastavení sklonu pracovní desky budete mít jistotu, že si vaše dítě nekazí oči ani záda, protože pro každou činnost, ať už je to psaní, kreslení nebo čtení, existuje optimální úhel sklonu.

Stůl moll Winner může bez obav používat pravák i levák, aniž by se musel jeden z nich nějak omezovat. Desku stolu Winner Split lze rozdělit na dvě části, z nichž jedna může být nakloněna.

 

Stůl, který roste všemi směry

Moll Winner je jednoduše všestranný stůl, který pohotově zareaguje na veškeré vaše nároky. Potřebujete více místa? Rozšiřte stůl pomocí boční desky, kterou namontujete buď doleva, nebo doprava. Hloubku stolu zase zvětšíte pomocí přídavné zadní desky - v klidu tak můžete pracovat na počítači a zároveň vyhledávat v knihách. A že úložného prostoru není nikdy dost, dokazuje multifunkční stěna Flex Deck, která stůl Winner rozšíří o třetí úroveň! Jistě budete sami vědět, jak magnetickou nástěnku na důležité vzkazy a dvě prostorné police co nejlépe využít.

Třešničkou na dortu jsou pak zdánlivě malé detaily, díky kterým je stůl Winner tak speciální! Ke standardnímu vybavení stolu patří integrovaný držák na knihy, háčky na tašky, protiskluzové pravítko s lupou nebo třeba praktická zásuvka na tužky pod deskou stolu.

Kromě obří zásuvky umístěné po celé délce stolu je stůl moll Winner v roce 2020 vybaven Twin Boxem - dalším úložným prostorem se dvěma zásuvkami, z nichž jedna je uzamykatelná.Kde jinde víc dbát na bezpečnost a kvalitu materiálů než při výrobě dětského nábytku? Společnost MOLL nechává své výrobky pravidelně kontrolovat a testovat předními nezávislými ústavy. Není-li vám lhostejné, jaký nábytek budou vaše děti dennodenně několik hodin používat, hledejte výrobce s certifikáty zaručujícími zákonné požadavky na bezpečnost. Aby se zabránilo zranění, moll učinil na cestě k vyšší bezpečnosti další krok. V roce 2020 u všech typů stolů Winner představil zaoblené hrany a rohy.
 
Stoly Winner jsou k dispozici v tradičním dekoru dub, klasické bílé barvě a nově také v bílém javoru.  
 

Když nechcete přistoupit na kompromis

Stůl moll T7 patří mezi průkopníky designu a právem v roce 2016 získal prestižní cenu Red Dot Product Design 2016 a nominaci na renomovanou cenu German Design Award 2016. Design stolu T7 nadchne všechny minimalisty - soustředí se jen na to, co je opravdu potřeba. Bez zbytečných příkras, a přesto vyladěný do posledního detailu.

Vedle stolu T7 moll nově představil elegantní stůl T7 exclusive s šířkou 115 cm a hloubkou 75 cm. Kromě velkorysého prostoru na vás zapůsobí vysoce kvalitní stolní deskou ze skutečného dřeva z ořechu nebo dubu. V roce 2020 se vedle bílého panelu představil se zcela novým černým panelem a černými nohami. V černé barvě lze nově dokoupit i výškový adaptér, který rozsah výšky stolu zvětší z rozmezí 56 - 118 cm na 66 až 128 cm. 
 
A že si myslíte ještě na víc? Pak se seznamte s větším bratrem T7 - stůl T7 XL vám poskytne pracovní plochu o šířce 150 cm a hloubce 75 cm
 

Než nakoupíte, přemýšlejte

Na trhu existuje rostoucí nábytek spousty značek, v různém provedení a v odlišné kvalitě. Všichni nechceme zbytečně utrácet, a proto důkladně ověřujte, od koho nábytek pochází. Značka MOLL se může proukázat certifikáty jak na používání ekologických materiálů, tak i na dokázání původu.
 
Certifikát Der Blaue Engel označuje výrobky, které splňují vysoké nároky na ekologii, jako jsou omezení emisí a nebezpečných látek, vhodnost k užívání a použití obalových materiálů. MOLL výrobky jsou dále oceněny certifikátem Made in Germany, který dokazuje, že byly vyvíjeny a zhotoveny v Německu podle nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.TIP: Prohlédněte si moll nábytek na vlastní oči a zeptejte se na vše, co vás zajímá ověřených prodejců. Jejich seznam najdete zde.

03.06.2020 | Jana Koenigová
  • moll - rostoucí nábytek pro děti i dospělé

    Společnost moll Funktionsmöbel GmbH je německým výrobcem rostoucího nábytku pro děti i dospělé. Rodinná firma s více než 90-letou tradicí, vlastní výrobou a vývojem v Německu nedaleko Stuttgartu. Rostoucí nábytek moll vám nabízí perfektní ergonomii, funkčnost a bezkonkurenční německou kvalitu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444