Roleta Twintex plnohodnotně nahradí záclony i závěsy

Z konstrukčního hlediska jde o látkovou roletu, systém regulace světla vychází z žaluzií. Stínění funguje formou překrývání dvouvrstvé látky s průsvitnými a zatemňovacími pruhy. Produkt najdete v nabídce společnosti Bematech pod názvem Twintex, běžně bývá označován i jako rolety den a noc. Pruhovaná roleta díky svému jednoduchému designu vhodně doplní každý moderní interiér a stane se jeho přirozenou součástí.

Světlo a tma v jednom

Propustnost světla neovlivňuje pouze míra překrytí pruhů ve dvou vrstvách látky, ale také její síla. Průsvitnost látky i šíře pruhů se odvíjí od typu látky. Širokou škálu barevných možností najdete ve vlastní kolekci látek Bematech. V případě, že vedle sebe visí více rolet Twintex, lze perfektního vzhledu docílit sladěním pruhů a spojením rolet jednou společnou konzolou, což zajistí výrobce stínění firma Bematech nebo její obchodní partneři. 

Vsaďte na zákaznické řešení rolet Twintex

Bematech má na českém trhu s látkovým stíněním své výsadní postavení, které se odvíjí od nabídky výroby stínicí techniky na míru a sestavování vlastních kolekcí látek. Pouze díky tomu dokáže výrobce zákazníkům nabídnout vždy to nejlepší řešení:
 • Komponenty rolet se standardně dodávají v bílém nebo šedém provedení, a to včetně kovového řetízku. Kazetu skrývající navinutou látku lze nalakovat podle vzorníku RAL do libovolného odstínu.
 • V případě specifických požadavků si můžete z katalogu látek vybrat i textilie s nehořlavou úpravou.
 • Pro docílení perfektního dojmu je možné roletu Twintex doplnit o designové konzoly Infinity, které rovněž pochází z nabídky firmy Bematech.
 • Rozměry rolety si zákazník definuje sám do zadání. Z technologických důvodů jsou omezeny pouze maximálními hodnotami – š. 2 200 mm, v. 3 000 mm.

Instalace interiérového stínění

Twintex lze připevnit na stěnu i strop stejně jako látkové rolety. Zárukou bezproblémového chodu a správného seřízení je montáž od specializované firmy se zkušenostmi s interiérovým stíněním. U rozměrných nebo atypických oken lze prostor zastínit pomocí sdružených rolet a docílit tak úplného zatemnění. Vytažená látka rolety se navíjí na trubku, což usnadňuje její umístění do velmi malého prostoru.

V případě zájmu o cenovou kalkulaci nebo o návrh konkrétního řešení rolet den a noc si napište o nabídku zdarma na www.bematech.cz.
27.07.2017 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • VELUX Česká republika, s.r.o.

  Přední výrobce střešních oken a jejich příslušenství. Kromě střešních oken nabízí VELUX také světlíky, světlovody, stínící doplňky (zatemňující rolety, markýzy, žaluzie) i inteligentní domácí automatizaci VELUX INTEGRA® . Společnost VKR Holding A/S, která je vlastníkem skupiny VELUX, prodává a vyrábí ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnává na 14 500 lidí.

 • Stavona, spol. s r.o.

  Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působí v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444