Realizace: Rezidence Prestige. Impozantní jako rodinné sídlo ze staré Anglie

Úsloví Můj dům, můj hrad překonává staletí a dokonale vyjadřuje naši přirozenou touhu po pohodlí, soukromí, bezpečí, klidu, harmonii a kráse. Právě tyto vlastnosti dali tvůrci do vínku domu Rezidence Prestige.

Architektura domu spojuje klasické principy s moderním designem tak, aby dosáhla nadčasového vzhledu a zároveň nejmodernějšího komfortu bydlení. Symetrické průčelí se sloupovím budí impozantní dojem, díky důmyslně osazenému zasklení se krytá terasa proměnila v zimní zahradu a poskytuje příjemné zážitky po celý rok. Francouzská okna dala v 18. století obyvatelům noblesních rezidencí slunce, čerstvý vzduch a vylákala je z komnat do zahrady. A toto nenahraditelné kouzlo mají i dnes – není nad to vyběhnout z jídelny nebo pracovny na slunce a čerstvě posekaný trávník!

 

Bohatý vnitřní svět 

Interiér svou rozlehlostí a bohatým členěním připomíná tradiční rodinné rezidence ze staré Anglie, francouzského venkova či první republiky. Najdete tu velkorysé společné prostory, krásné výhledy, ale i klidná intimní zákoutí. Každého doslova pohladí atmosféra jemných hřejivých přírodních barev, jimž vládnou krémová, béžová či růžová. V interiéru navrženém na míru, v dokonalých tvarech a perfektním řemeslném zpracování jednotlivých předmětů promlouvá krása ušlechtilých materiálu, jako jsou mramor, hedvábí, samet, kůže, nerez ocel či přírodní dřevo.

Procházíte-li krok za krokem tímto do detailu promyšleným prostorem, pocítíte kouzlo nejrůznějších stylu, jejichž mistrovská kombinace vytváří jedinečnou symfonii domova. Příjemné překvapení přichází hned po vstupu do velkorysé společné obývací části v přízemí rezidence. Dominuje mu ústřední část s velkou jídelní tabulí, která se jistě stane středobodem společného rodinného života. Nad jídelním stolem září lustr z broušeného křišťálu, který dodává interiéru jiskru a nádech výjimečnosti. Za jídelnou se otevírá prostorná bílá kuchyň. Nejmodernější technologie a trendové řešení s varným ostrůvkem a pracovní deskou z odolného kompozitního materiálu zajištují dokonalou čistotu a proměňují práci v kuchyni v zábavu.


V­ rohové části obývacího pokoje vás obejme měkká kožená sedačka, která doslova vyzývá k posezení a­ zábavě s ­přáteli. Přízemí ale nabízí i ­klidnou oázu pro odpočinek v­ ústraní s ­knihou, dýmkou nebo sklenkou něčeho dobrého. Tzv. pánský salonek s ­krbem a­ sezením je laděn do zemitých barev a medových odstínu patinované kůže. Krb je z­ obou stran obložen římsami z­ pravého mramoru a navozuje atmosféru elitních klubů anglických gentlemanu, do ­níž zapadají i­ černá kožená křesla se zlacenými rámy.

 

Říše soukromí 

Impozantní schodiště, inspirované anglickými rodinnými sídly, láká k­ vystoupání do horní, soukromé části rezidence. Hlavní ložnice otevírá svou náruč jemnými růžovými a ­stříbřitými tóny. Rafinovaně kombinuje hebké hladké textilie a­ měkké kožešiny se surovým vzhledem rustikální podlahy z masivního katrovaného dřeva. Jako by tu šuměl les a ­svítil měsíc. Bohatě dekorované exkluzivní ručně vyráběné tapety, stejně jako hedvábné saténové lůžkoviny vyzařují klid a ­neodolatelně zvou do říše snu.

Koupelna, která je přímou součástí ložnice, se při pohledu z­ lože otevírá jako nádherná divadelní scéna. Další rozměr pak interiéru dodává hvězdné nebe v ložnici. Velkorysá šatna s velkým oknem, prosklenými stěnami a promyšleným systémem zásuvek a polic pak vytváří dokonalé a přehledné zázemí. Rafinovaná hra se světlem je v domě všudypřítomná, každé zákoutí tu nabízí nekonečný prostor pro fantazii i mnoho příležitostí, jak si užít celý den.


Dům Rezidence Prestige ale není jen architektura doplněná špičkovým nábytkem, doplňky a zařizovacími předměty. Je to místo, které vás nabije energií, bude vás inspirovat i chránit a spojovat celou rodinu.

Další inspiraci a více informací o novém luxusním projektu společnosti CANABA najdete na stránkách www.rezidence.de.
07.06.2017 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444