Rady pro zařízení dětského pokoje

Zařizování dětského pokoje není vůbec jednoduchá záležitost. Plánování dětského pokoje bychom měli věnovat dostatek času, aby se v něm dítě dobře cítilo a my tak co nejlépe využili prostor, který máme k dispozici. Přinášíme vám několik rad a tipů pro nejrůznější typy dětských pokojíčků, ať už pro miminka nebo větší holky a kluky.

Pokojíčky pro miminka
Mezi nejhezčí období rodinného života patří narození dítěte a s jeho příchodem je spojeno i zařizování dětského pokoje pro miminka. Malé dítě by mělo mít aspoň koutek v ložnici, kam se vejde kvalitní postýlka a komoda s přebalovacím pultem. Pokud máme dostatek prostoru, můžeme miminku zařídit jeho první pokojíček přesně podle našich představ. Nábytek Aldo nabízí rozličná řešení pro miminka od jednoduchých postýlek, komod, až po rostoucí pokojíčky.
Dětský pokojíček
V dětském pokoji tráví děti spoustu času, proto je důležité věnovat náležitou pozornost zařizování dětského pokoje. Ten musí splňovat nejrůznější kritéria. Při pořizování dětského pokoje je potřeba brát zřetel především na věk dítěte, jeho zájmy, nároky na vybavení a uspořádání (nábytku, pokoje). Nábytek by měl být poměrně variabilní, aby splňoval co nejvíce poždavků, které se s přibývajícím věkem dítěte neustále mění.
Rostoucí pokojíček
Nechcete-li investovat do pokojíčku několikrát za život, nabízí se varianta rostoucího pokoje, který je variabilní a přizpůsobí se věku vašeho dítěte. Stačí pouze jedna dětská postýlka pro miminko. Z té se totiž vytvoří tři základní sestavy a vy tak ušetříte minimálně za pořízení jednoho dětského pokoje školákovi. Nemluvě o tom, že si s francouzským nábytkem už nemusíte dělat starosti typu, kam s dětskou postýlkou. Postýlka, jako celý pokojík roste spolu s dítětem.
Velmi oblíbená je například multifunkční dětská postýlka Combo Beige.
Úschovné prostory jsou velmi důležité
Ne každý dětský pokoj disponuje velkým prostorem, proto nábytkové sestavy mají spoustu úložných prostorů, kam mohou děti schovávat své hračky a ostatní potřebné věci, a tak vznikne i v malém prostoru dostatek místa na hraní. Například francouzský výrobce patrové dětské postele Bibop nabízí variantu jednoho dílu nábytku, který poskytuje spaní pro 3 děti. I tímto způsobem lze vyřešit problém malých pokojů. Nábytek Aldo dodává různé varianty patrových dětských postelí, mezi vyhledávané patří například dětská patrová postel Swan
Co dále přináší Nábytek ALDO
Zákazníci Nábytku Aldo také oceňují moderní design a kvalitu dodávaného nábytku, která spočívá v jeho precizním zpracování. Velkou výhodou tohoto nábytku je snadná údržba povrchů, což ocení především maminky. Vybrat si mohou kluci i holky, v nabídce Alda jsou sestavy dětského nábytku nejen v různých odstínech dřeva, ale také v široké škále barev, jako nabízí například dětský pokoj karibu.
Součástí každé nábytkové sestavy je také postel včetně roštu v ceně. Nábytek Aldo poskytuje široký výběr matrací českého výrobce Gumotex za dostupné ceny. Dále nabízí velmi kvalitní nábytek západních značek i širokou škálu dětského nábytku z Francie, Holandska a Německa za bezkonkurenční ceny. Velkou výhodou nábytku pro děti je jeho velká variabilita, a proto je velmi snadné vytvořit dětský pokoj přímo podle požadavků vašich dětí a přizpůsobit ho průběžně i aktuálnímu věku a potřebám dítěte. Dětský pokoj můžete zařídit najednou a vybrat si tak jednu z mnoha různých sestav, nebo zařizovat dětský pokoj postupně a doplňovat ho průběžně šatní skříní, komodou, psacím stolem apod. Velmi oblíbený a cenově dostupný je například dětský pokoj Charley
 
Kvalita především 
Výběr nábytku do sortimentu Nábytek ALDO s.r.o. rozhodně není náhodný. O kvalitě nábytku je nutné se vždy nejprve přesvědčit. Výběr probíhá u osvědčených výrobců s tradicí a kvalitou. Sama majitelka této společnosti se pravidelně účastní veletrhů nábytku v Německu,
Francii a Holandsku, kde vybírá ty nejvhodnější kusy nábytku, kterými následně rozšiřuje sortiment.

Nábytek ALDO s.r.o. disponuje vlastním skladem, kde jsou druhy nabízeného nábytku připraveny k osobnímu odběru. Můžete samozřejmě volit dopravu až do domu. Společnost
disponuje vlastními nákladními automobily a díky tomu nabízí dopravu po cele České republice a na Slovensku zdarma.
24.10.2013
  • Nábytek Aldo

    Vybavte svůj domov kvalitním, designovým a zároveň cenově dostupným nábytkem, který jinde nenajdete. Vybíráme pro vás ty nejlepší originální kousky od osvědčených výrobců z celé Evropy. Seznamte se s naší širokou nabídkou nábytku do každé místnosti. S námi vybavíte klidně celý dům.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444