Radiátory PURMO: Funkční a designové zároveň

Představujeme otopná tělesa Purmo, která svým designem a vkusným zpracováním zapadnou do jakéhokoliv interiéru a splní vysoké nároky bytových architektů. Vzhledem k různým požadavkům zákazníků je možné radiátory Purmo přizpůsobit každé místnosti vhodnou výškou, délkou, šířkou i tepelným výkonem.

Klasické nebo dynamické - nejen pro koupelnu: Flores, Flores M, Flores C a Flores CM

Modelová řada Flores přichází ve dvou provedeních: v klasicky vypadajících verzích Flores a Flores M s přímými topnými trubkami nebo dynamicky zaoblené jako Flores C a Flores CM. 
Oba návrhy mají společné svislé sběrné trubky D-profilu s výraznými bočními plochami, úzkou stavební hloubkou a jemně zaoblenými stranami.
 
 • 2 různé formy pro klasicky jemný nebo dynamický a elegantní vzhled
 • modely se středovým připojením nebo připojením k sběrným trubkám
 • modely v nominálních výškách 800, 1200, 1500 a 1800 mm a délkách 450 (pouze jako Flores a Flores M), 500, 600 a 750 mm
 • 10letá záruka kvality

 

Vznešené teplo na malém prostoru: Kos V a Faro V 

Díky svým designovým radiátorům Kos V a Faro V posílá Purmo do „závodu“ štíhlého vertikálního zástupce k bezproblémovému řešení.

Oblečení musí vypadat elegantně a být funkční, tj. v případě potřeby zahřát tělo - to má mnoho společného s radiátorem. Poskytuje také teplo a pohodlí a je elegantním doplňkem jako designový radiátor. Například dva modely Kos V a Faro V od společnosti Purmo kombinují stylový exteriér s výkonným tepelným výkonem. Dříve byly k dispozici pouze ve vertikální verzi v šířkách 450, 600 a 750 mm -  nyní byl přidán nový rozměr se šířkou 300 mm. Poskytuje útulné teplo a dobrý tvar všude tam, kde architektura nebo instalace vyžadují obzvláště úzký vertikální zdroj tepla, například vedle úzkých oken od podlahy ke stropu.

Stejně jako ostatní vertikální verze modelů Kos V a Faro V je nový model k dispozici také ve výškách 1800, 1950 a 2100 mm. Výběr barev a povrchů je různorodý: kromě mnoha barev RAL a sanitárních barev nabízí Purmo také ušlechtilé kovové povrchy hliník, šedá, černá a - ve vybraných rozměrech - dokonce i nerezovou ocel pro Kos V a Faro V.Kompaktní otopné těleso s plochou přední částí: Plan Compact od Purmo 

Puristický radiátor bez ozdůbek: Plan Ventil Compact uzavírá mezeru mezi dekorativními a kompaktními radiátory.

Pokud mají být byty zrekonstruovány na vysoké úrovni, majitelé budov a architekti věnují stále větší pozornost jasným formám - zejména funkčním detailům vybavení jako je radiátor. Radiátor Plan Compact od odborníka na topení Purmo uzavírá mezeru na trhu mezi dekorativními radiátory a klasickými kompaktními radiátory.

Zvláštní na tomto nenápadném zdroji tepla je plochá, lesklá přední strana. Zatímco reliéfní přední panely, překrývající se boční panely a dekorativní mřížka jsou někdy vnímány jako prvky, které narušují design klasických kompaktních radiátorů, Plan Compact se jeví jako zmenšený, plochý kvádr. Vypadá spíš jako kompaktní topný panel než jako masivní topné „tělo“. Zarovnaný povrch ploché přední strany bez viditelných svarových švů podtrhuje dokonalý vzhled produktu. Kromě formálního efektu má plochá přední strana další výhodu: plynulé a hladké obložení se také obzvláště snadno čistí.

Plan Ventil Compact je k dispozici v mnoha výškách a šířkách. Kromě standardní barvy RAL 9016 je otopné těleso k dispozici také ve speciální verzi v mnoha dalších barvách RAL.Kompaktní radiátor - PURMO Ramo Compact

Plan radiátor Ramo Compact je zástupcem nové generace plochých radiátorů. Jeho vynikající vlastností je hladká přední strana s jemnými vodorovnými liniemi profilu. Díky jedinečně navržené přední straně nejsou žádné překrývající se hrany dekorativní mřížky a bočních panelů, jednoduše za ní zmizí.

Vzhledem k tomu, že Ramo Compact, jako takzvaný bodový radiátor, nemá integrovanou ventilovou sadu, je připojen pouze přes boční přípojky. Externí termostatický ventil lze podle potřeby umístit vlevo nebo vpravo.

S jemně profilovaným radiátorem Ramo Compact je paleta radiátorů Plan doplněna a dokončena. To znamená, že poprvé a jedinečným způsobem je k dispozici celá řada plochých radiátorů pro vysoké nároky. Kdekoli je kladen důraz na jasné formy, Ramo Compact přesně splňuje požadavky architektů a stavitelů.

05.10.2020 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444