Pro teplo domova

Krby bez komínu

Pokud toužíte po příjemném pohledu na živý oheň a nemáte v bytě komín, řešení vám nabídne firma Schuster Design.

Mobilní krby německého výrobce spalují speciálně denaturovaný alkohol. Můžete si tak dopřát v bytě otevřený oheň a nestarat se o dřevo, kouř ani jiskry a saze, nepotřebujete komín ani plynové nebo elektrické vedení. Po vybalení a postavení jsou krby Schuster Design okamžitě použitelné a umístit je můžete prakticky kamkoli, jsou lehké a nenáročné na údržbu. Jsou to velmi dekorativní, ale i funkční zdroje tepla.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Na dřevo i plyn

Stánek 3A3
Pokud ovšem dáváte přednost tuhým palivům nebo plynu, seznamte se s nabídkou společnosti EM-ZPA, která nabízí krbové vložky a krbová kamna.
Např. její moderně řešená řada dvouplášťových vestavných krbů, v nichž je možno topit dřevem, uhlím a koksem, se vyrábí v panoramatickém, plochém nebo půlkruhovém provedení. Efekt přímého ohně bez kouře umocňuje zasklené topeniště. Stáložárnost a vysoká životnost je zajištěna litinovým obkladem. Tepelný výkon lze plynule regulovat. Princip vytápění je takový: studený vzduch z místnosti je ve spodní častí čela vložky nasáván dvěma ventilátory s regulací otáček a termospínačem. Ve dvojitém plášti je vzduch ohříván a horký vystupuje otvory nad dvířky do místnosti. Pro vytápění dalších prostorů lze vložky doplnit o vývody teplého vzduchu průměru 80 mm po obou stranách kouřovodu.

09.10.2004

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

  STIEBEL ELTRON patří k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a technologií využívajících obnovitelných zdrojů. Široké portfolio produktů tvoří zásobníkové a průtokové ohřívače vody, akumulační kamna, přímotopné konvektory, osoušeče rukou, tepelná čerpadla, ventilační jednotky a solární zařízení.

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel vzduch/voda, země/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.

 • PETROŠ INTERIÉR

  Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444