Přizpůsobíme povlečení vašim přikrývkám

O tom, že povlečení musí na přikrývku i polštář přesně sedět, asi nikdo nepochybuje. Máte přikrývky atypických rozměrů? Nechte si povlečení upravit.

Mnoho výrobců bytových doplňků a zařízení se stále více ve své praxi setkává s jedním zajímavým jevem. Spíše by se dalo říci současným trendem. Tím je výroba na míru. Už se nechceme spokojit s uniformním nábytkem a sektorovými nábytkovými stěnami a ložnicemi. Od svého bydlení chceme daleko více. Chceme, aby to byl skutečný domov. Prostě – domov na míru. Tento trend ovšem „nepostihl“ pouze výrobce nábytku, ale také výrobce bytového textilu. 

Obě tyto záležitosti spolu úzce souvisí:

 • Jestliže si necháte zhotovit postele na míru, většinou vám k nim konfekční přikrývky a tím pádem i povlečení nebudou sedět. 
 • Kvalitní výrobci tedy svým zákazníkům nabízejí úpravu ložního povlečení zdarma

 

Čeští výrobci svým zákazníkům rozumějí 

Český trh je doslova zaplaven výrobky z celého světa. Což znamená, že se jedná o různou kvalitu a rozličné způsoby zpracování. Stále více zákazníků ale dává přednost české výrobě ložního povlečení. Čeští výrobci své zákazníky znají a vědí, jaké mají požadavky a nároky na zpracování i materiál. 

 • Prvotřídní kvalita je nutná zejména u povlečení pro naše nejmenší. 
 • Vzhledem k tomu, že dětské postýlky postupně „rostou“ spolu s dětmi, nebývá jednoduché sehnat přesně na míru to pravé. 
 • Je tedy nutné nechat si zhotovit na míru přikrývky i polštáře a následně upravit i povlaky. Vybrali jste přesně to pravé s ohledem na materiál, barvu i vzor? Jediným problémem je velikost?

 • Jestliže je povlečení o kousek větší, pak to rozhodně není žádný problém. 
 • Stačí zadat rozměry a domů vám přijdou povlaky přesně podle vašeho přání.

Jak bylo řečeno, české výrobky jsou velice kvalitní a stále více jim dáváme přednost. Není ale důvod vyhýbat se i zahraničním výrobkům. V naší nabídce najdete 90 % českých a 10 % zahraničních výrobců. Jedno mají ale všechny produkty společné. Pokud to bude jen trochu možné, veškeré výrobky přizpůsobíme atypickým rozměrům vašeho lůžka
10.02.2020

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • PETROŠ INTERIÉR

  Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444