Přidělejte jmenovku na bezpečnostní dveře chytře

Umístěte si jmenovku na bezpečnostní dveře bez jejich poškození. S našim návodem to zvládnete sami. Pak už se návštěva na cestě za vámi nikdy neztratí.

S jmenovkou vás každý najde

Jmenovka na dveřích by měla být samozřejmost, pokud chcete, aby vaše návštěvy nebloudily. Stejně tak ji potřebujete, aby vás našel pošťák. Proč tedy přátelům neulehčit práci a dveře neoznačit, když je to tak jednoduché? Tento malý kousek kovu navíc vaše dveře pěkně oživí. Stačí si vybrat písmo, které bude k vašim dveřím ladit.
 

 

Hlavně nevrtat

Do bezpečnostních dveří v žádném případě nevrtejte, tím byste je akorát poškodili. Na připevnění vám postačí lepící páska. Je pevná a skvěle drží. Výhodou je i to, že jakmile budete chtít jmenovku sundat nebo vyměnit, nezůstanou na dveřích žádné stopy.
 

Instalace během chvilky

K připevnění budete potřebovat tři věci - jmenovku, hadřík na odmaštění dveří a technický líh. Dveře i jmenovku pořádně odmastěte lihem. Předem si udělejte značku, abyste věděli, kam přesně jmenovku dáte. Předejdete tím špatnému nebo křivému nalepení.

Na zadní straně jmenovky odstraňte krycí část pásky. Na povrch lepidla nesahejte, držte jmenovku za hrany. Jmenovku přiložte na místo, které jste označili a chvíli ji držte. Pořádně přitlačte a přejeďte ji palcem po celé ploše. Lehce vyzkoušejte, zda drží na svém místě. Snažte se jmenovku během lepení neupustit. Je vyrobena z nerezu a při pádu by mohla poškodit dveře nebo podlahu.
 
 

Změna jména

Pokud chcete jmenovku změnit nebo oddělat je to jednoduché. K odinstalaci nikdy nepoužívejte nářadí nebo ostré předměty. Mohli byste tak bezpečnostní dveře do bytu poškodit. Raději použijte čistič ve spreji. Kdyby to nezabíralo, jmenovku nahřejte, ať povolí lepidlo na pásce.

Tyto stylové jmenovky najdete na stránkách firmy HT dveře. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a písmo je vypalováno přesným laserem. Díky tomu vám vydrží navždy.
25.07.2018 | PR
  • HT dveře - Bezpečnostní dveře

    Prodáváme a montujeme bezpečnostní dveře, zajišťujeme jejich servis. Zabezpečte svůj majetek i rodinu před nezvanými návštěvníky. Pokud hledáte bezpečnostní dveře do bytu nebo rodinného domu, u nás si vyberete ty pravé. Které doporučujeme?


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444