Překvapivě všestranná toaleta GEBERIT AQUACLEAN TUMA

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma je dostupné se 4 designovými kryty - alpská bílá, černé sklo, bílé sklo a broušená ušlechtilá ocel.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma je dostupné se 4 designovými kryty - alpská bílá, černé sklo, bílé sklo a broušená ušlechtilá ocel.

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo že místo sprchování se jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nepostradatelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu i po použití toalety.

A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takové změně i v oblasti hygieny na toaletě. Sprchovací WC Geberit AquaClean představují ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

Sprchovací WC díky svému kompaktnímu designu umožňuje maximální využití prostoru. Inteligentní koncepce výrobku kombinuje uhlazený a elegantní design s propracovanou technologií. AquaClean Tuma je k dispozici jako kompletní zařízení ve vyhotoveních Comfort a Classic i sprchovací WC sedátko, které je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní zařízení
 

Funkce, díky kterým bude vaše toaleta jedinečná

Podle preference komfortních funkcí si můžete vybrat model Geberit AquaClean Tuma Classic nebo Comfort.
 

WhirlSpray pro důkladnou očistu vodou

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchový proud je zjemněn dynamickým přimícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění. U verze Classic je možné nastavení sprchového proudu upravit pomocí aplikace v telefonu.

Speciální sprcha pro dámy*

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnout proudem čisté vody.
 

Keramická WC mísa pro perfektní hygienu

Keramická WC mísa Rimfree® nemá klasický splachovací okraj, takže neexistují žádná skrytá místa, na kterých by se mohly vytvářet usazeniny a množit bakterie. Keramika Rimfree® zaručuje perfektní hygienu WC mísy. Díky optimálnímu vedení vody se zcela opláchne celá vnitřní plocha keramiky.

 

Vyhřívané WC sedátko pro pocit pohodlí*

Vyhřívání WC sedátka se aktivuje jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedátko navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat.

Odsávání zápachu už uvnitř mísy*

S automatickým, tichým odsáváním zápachu se nepříjemné pachy zachycují už uvnitř WC mísy, aby se nestihly rozšířit do prostoru a odstraňují se prostřednictvím keramického voštinového filtru. Systém odsávání se spouští automaticky hned po usazení se na sprchovací WC nebo manuálně na dálkovém ovladači.
 

Vyberte si ovládání podle libosti

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. U verze Geberit AquaClean Tuma Classic není k dispozici dálkové ovládání. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit AquaClean.

 

Špičková technologie, která souzní s perfektním designem

Díky hladkým jednoduchým liniím se sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně sladí s designem koupelny. Design přitom sleduje estetiku neviditelného: Inteligentní technologie sprchování jakož i všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na zeď jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchového WC Geberit AquaClean Tuma není nutná stavební úprava. Potřebná je jedině přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se skrývá i společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění na eliminaci usazenin vodního kamene a pro zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC, která nezávisle na tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.

AquaClean Tuma se dodává jako kompletní zařízení s dokonale přizpůsobenou keramickou mísou a se skrytými přípojkami elektřiny a vody. Alternativně jsou obě provedení, Comfort i Classic, k dispozici i jako sprchovací WC sedátka, které jsou vybaveny stejnými funkcemi jako kompletní zařízení. Sprchovací WC sedátko nabízí jednoduchou a nenáročnou instalaci na různé již nainstalované keramické WC mísy bez náročných stavebních úprav, díky čemuž je takové řešení mimořádně vhodné pro pronajaté byty. Sprchovací WC sedátko je tedy ideální a flexibilní možností pro všechny nájemníky, kteří si chtějí vylepšit koupelnu a užívat si pocit svěžesti.

Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Tuma najdete na stránce:

* Pouze verze Comfort  
29.09.2020 | PR
  • GEBERIT spol. s r.o.

    Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444