Praktická postel s úložným prostorem do malého pokoje

Při zařizování malého pokoje musíte zapomenout na libovolné nákupy a velké kusy nábytku. Na řadu musí přijít chytrá, nápaditá řešení a hledání vícera využití v jedné věci. Zejména u toho vybavení, které obvykle zabírá nejvíce místa.

Chytrá kombinace místa na spaní a úložného prostoru

Podíváte-li se na běžný pokoj či ložnici, je právě postel tím kusem nábytku, který pokrývá nejvíce prostoru. Pod ní, případně i nad ní, se ale nachází nevyužité místo. A protože v malých pokojích, které mají často atypické rozměry, není prostor pro žádné velké skříně, vyřeší dva základní problémy stísněného prostoru rozkládací postele či postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem jsou velmi praktické, nijak tím však netrpí kvalita lůžka. Web spime.cz nabízí mimo jiné právě postele s úložným prostorem z masivu, které jsou pro menší prostory zcela ideální. K úložnému prostoru pod postelí lze přistupovat třemi způsoby.

Snadný přístup k úložným věcem

Podle toho, kam postel v pokoji umístíte, a jak ji nasměrujete, si zvolíte čelní, nebo boční výsuv. Třetí možnost představují lamelové rošty umožňující přístup ze shora. Ať už sáhnete po jakékoliv variantě, úložný box je vždy pod celou plochou postele a poskytuje tak dostatek volného místa. Vzhledem k tomu, že přístup je k němu náročnější než k běžným skříním nebo zásuvkám, hodí se úložný prostor pod postelí pro uskladňování méně používaných, typicky sezónních věcí, jako například bund či jiného zimního oblečení.

Výhody postele z masivu

Postele s úložným prostorem z webu spime.cz jsou celodřevěné. Mají stabilní a pevnou konstrukci, která vás ani po několika letech nebude obtěžovat vrzáním a praskáním. Masiv, jakožto přírodní materiál, je zdravotně nezávadný a jeho přírodní design může být základem vzhledu celého pokoje.


Výběrem vhodné barvy opticky zvětšíte pokoj

Protože se bavíme o malých pokojích, důležitý je také výběr barvy. Různá barevná provedení se realizují nanesením stoprocentně přírodních olejů. Pro menší prostory se více hodí světlejší odstíny, ať už přímo bílá, či světlejší tóny hnědé. Tyto barvy celý pokoj prosvětlí a opticky o trochu zvětší. Stejného výsledku lze dosáhnout i za pomoci vhodných doplňků. Pokud do pokoje umístíte zrcadlo, také přispějete k jeho optickému zvětšení. Podobně fungují i vertikální a horizontální pruhy, s nimiž si můžete vyhrát například na povlečení.

K posteli si rovnou pořiďte i kvalitní matraci

Web spime.cz nabízí své vlastní postele z masivu, je tedy přímým výrobcem. Aktuálně zde naleznete postele se slevou a také akční nabídku na rošty, polštáře a matrace. Ty vyrábí ze studené pěny, paměťové líné pěny a latexu, což jsou materiály, které zajišťují vysoký komfort při ležení, zdravý spánek a dlouhou životnost matrace.
 
20.01.2020 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

  Už více než 10 let provádíme profesionální stěhování bytů a rodinných domů, firem i státních institucí po celé České republice. Díky kvalitě a komplexnosti našich stěhovacích služeb patříme v ČR k předním hráčům v oboru. V roce 2008 jsme získali prestižní certifikát kvality ISO.

 • Less Mess storage

  Pronájem skladovacích prostor pro soukromé osoby i firmy. Krátkodobý či dlouhodobý pronájem zabezpečených kójí v různých velikostech mohou občané využít při stěhování a k úschově věcí, pro které doma nemají místo (kola, lyže, sezónní věci). Firmy sklady využívají jako archiv a ke skladování obchodního zboží.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444