Pořízení skleníku přímo od výrobce má řadu výhod

Jaro je sice ještě v nedohlednu, pokud ale nechcete být zaskočeni jeho rychlým příchodem a uvažujete o skleníku, je čas si vybrat a objednat ten svůj.

Společnost Limes Litomyšl s.r.o. je předním českým výrobcem skleníků, která za svoji dlouhou  historii (od roku 1991) vyrobila a dodala tisíce skleníků zákazníkům po celé Evropě. Nabídka skleníků z řad Hobby, Variant a Primus je opravdu široká a není problém nalézt takový, který bude perfektně vyhovovat vašim potřebám. Nespornou výhodou nákupu českého výrobku je i dostupnost náhradních dílů nebo atypických úprav konstrukce.

Nejvíce skleníků si našlo své majitele samozřejmě na domácím trhu. Je to i tím, že český zákazník požaduje především cenově dostupný výrobek v prvotřídní kvalitě. Skleník musí vydržet náročné podmínky jak v horských oblastech, tak nížinách a to během celého roku a za každého počasí. I to je důvod proč Limes Litomyšl vyrábí konstrukce z žárově pozinkovaného plechu a jako výplň doporučuje speciální skleníkové sklo. Tato kombinace je léty vyzkoušená a funguje. Výhodou těchto materiálů je hlavně pevnost a dlouhá životnost.

Trvanlivost je důležitá i pro ty z vás, kteří se zajímáte o životní prostředí. Železo a sklo jsou 100% recyklovatelné materiály a železný plech sám je vyroben z recyklátu, a to až z 60 %. Navíc jeho výroba mnohem méně zatěžuje životní prostředí, něž výroba hliníku a je i mnohem méně náročná na energii při výrobě.

Skleník z Limesu vám tedy bude dělat radost dlouhou dobu a dá se říct, že jej kupujete pouze jednou, a to v dnešní době lze říci jen o málo výrobcích. Proto je důležité si hned napoprvé vybrat dobře.
 
 
Většina skleníků je skladem a expedovány jsou do čtyř týdnů od objednání s dopravou zdarma po celé ČR. Není ovšem problém se domluvit na osobním vyzvednutí, pokud máte tu možnost. V tom případě dostanete okamžitou slevu 5% a skleník je k dispozici do několika dnů.
11.02.2019 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444