Polštář - základní kámen zdravého spaní

Období letního cestování je již dávno odstartováno. Téměř každý vyráží na nějakou dovolenou ať už do zahraničí k moři, na hory, procestovat exotická města nebo také na vodu s přáteli či rodinou se stanem na zádech. S tímto obdobím je tedy spojeno spaní na různých místech jako jsou hotely, hostely, penziony nebo již zmiňované spaní ve stanu.

Na všechna tato místa byste si nejraději zabalili celou svoji postel, matraci a lůžkoviny s sebou, abyste si udrželi skvělý spánek, který vám zajišťují doma. To bohužel není možné. A proto by alespoň spánek po návratu z dovolené domů měl být co nejkvalitnější.
 
S tím vám pomohou nejen kvalitní matrace a rošt, ale také kvalitní polštáře. Divíte se, že by snad polštář měl takový dopad na váš spánek? Ale ano, polštář patří mezi hlavní pilíře pro hluboký a zdravý spánek.
 
Zodpovězte správně soutěžní otázku na konci článku a vyhrajte jeden ze tří ergonomických  polštářů PerDormire Memory Moore!
 
V sortimentu společnosti ProSpánek naleznete novou kolekci ergonomických polštářů kvalitní italské značky PerDormire, která přináší řadu zajímavých benefitů do vaší ložnice. Polštář bychom měli vybírat podle nejčastější polohy, ve které spíme. Některé polštáře jsou vhodné pro spaní na zádech jiné na břiše nebo na boku. V jakékoliv poloze vám polštář musí zajišťovat kvalitní oporu pro hlavu a krční páteř. Díky kvalitní opoře se navždy můžete rozloučit s nepříjemnými bolestmi těchto partií.
 
 
V nové kolekci polštářů PerDormire si každý vybere to pravé přesně podle jeho požadavků. Vybírat můžete z polštářů, které jsou vyrobeny z jedinečných materiálů, díky kterým jsou vhodné pro alergiky a astmatiky a zajišťují skvělý odvod vlhkosti pro váš svěží spánek. Také v této kolekci naleznete polštáře, které obsahují speciální vonné esence pro váš klidný spánek, dále polštáře, které aktivně regulují teplo ve vašem lůžku a vy se tak nebudete během noci přehřívat nebo polštáře, které vyrovnávají tlak hlavy a tím nabízejí výjimečný komfort během spánku. Stačí si jen vybrat ten pravý polštář pro vás.
 
bydlinek
Soutěž o ergonomický polštář PerDormire
Odpovězte na soutěžní otázku, kterou naleznete v níže přiloženém formuláři, a pokud budete mít štěstí při losování, můžete vyhrát jeden ze tří zdravotních polštářů PerDormire Memory Moore v hodnotě 1990,- Kč.

Nápovědu hledejte na webových stránkách ProSpánek na adrese www.prospanek.cz/clanky/proc-je-dulezity-polstar.
Soutěž byla ukončena. Polštáře od společnosti ProSpánek získávají Anna Vaňková, Eva Karásková a Viktor Pavlíček.
17.09.2018 | PR
  • ProSpánek SE

    Prodejny a e-shop ProSpánek nabízí kompletní vybavení ložnic. Jsme poradce, kterému záleží na vašem zdravém a klidném spánku. Odborníci na prodejnách vám vždy vyjdou vstříc, jsou empatičtí k vašim potřebám a finančním možnostem. Vyzkouší a vyberou s vámi z široké nabídky českých i zahraničních postelí, matrací a ostatního potřebného vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444