Podzimní sezóna začíná

4. - 9. září Veletržní palác v Praze

Ve dnech 4. - 9.září bude Veletržní palác v Praze Holešovicích dějištěm mezinárodní kontraktační a prodejní výstavy nábytku, interiérového vybavení a designu Interier 2003.

Desítky firem a společností zde představí nabídku svých nejlepších produktů. Výstavní plochy zaplní ukázky obývacích, studentských a dětských pokojů, ložnic, sedacího, stolového i doplňkového nábytku, předsíní, vybavení kanceláří, chybět nebudou ani kuchyňské sestavy. Značný prostor je věnován aktuální problematice zdravého spánku a zdravého sezení, k čemuž přispěje mj. i účast Cechu čalouníků a dekoratérů pod heslem "Zlepšení kvality života". Zástupci cechu předvedou veřejnosti nové výrobky zlepšující sezení a ležení.
Své zastoupení na výstavě Interier 2003 budou mít samozřejmě i bytové doplňky, především osvětlovací tělesa a textilie, účast firmy jako je Tescoma slibuje novinky z oblasti kuchyňského vybavení.

Návštěvníci se mohou těšit také na prohlídku sortimentu českého skla a porcelánu, protože výstavu obohatí unikátní expozice upomínající na vynikající tradici těchto řemesel v českých zemích, která zároveň představuje nové trendy v kultuře stolování.
03.09.2003 | Svatava Morávková

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444