Pilotní projekt společnosti RI OKNA a Raiffeisen stavební spořitelny zvyšuje dostupnost plastových oken

Společnosti RI OKNA a.s. a Raiffeisen stavební spořitelna a.s. připravily na závěr roku speciální akci pro financování nákupu energeticky úsporných plastových oken a dveří. Pilotní projekt je prozatím určen pro Prahu a Jižní Moravu.

Pro spotřebitele jsou nejdůležitější konkrétní data o finančních úsporách, a proto není nic lepšího než skutečný příklad z reálného života. Jedním z mnoha realizovaných projektů RI OKNA je  rodinný dům, kde majitelé původně protopili  69,30 GJ ročně. Po výměně oken a dveří klesla spotřeba o 16,45 GJ. Při ceně tepla 600,- Kč za1 GJ se tedy ušetřilo 9.870,-  Kč  ročně!  Vzhledem k rostoucím cenám elektřiny a plynu a očekávanému zvýšení DPH budou majitelé domu šetřit v dalších letech více a více. Úspora je v tomto konkrétním případě vyšší, než měsíční splátka při využití úvěru od Raiffeisen  stavební  spořitelny!  Další podrobnosti jsou zde.

Zmíněná úspora byla dosažena použitím oken a dveří špičkové kvality. RI OKNA k jejich výrobě používá značkové komponenty, moderní způsob řízení a systém řízení jakosti dle norem ISO 9001:2000. Společnost RI OKNA  se rovněž stará o bezpečnost svých zaměstnanců a o dopady výroby na životní prostředí, takže prošla náročnými audity i v těchto oblastech.

   

06.12.2011 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444