PROFI LAZURA udělá z natírání zábavu

S přicházejícím jarem roste v mnoha lidech chuť vylepšit trochu prostředí, ve kterém žijí. Po zimě se dřevěné ploty, pergoly či okenní rámy mohou zdát vybledlé nebo mohou být oprýskané. Výborným řešením takové situace je silnovrstvý lazurovací lak na dřevo PROFI LAZURA od firmy Colorlak

PROFI LAZURA - lak vhodný pro venkovní i vnitřní použití
Silnovrstvý alkyduretanový polomatný lak PROFI LAZURA je vhodný pro venkovní
i vnitřní nátěry dřevěných ploch jako jsou okenní rámy, dveře, pergoly, štíty
či ploty. Poskytuje dlouhodobou ochranu materiálu proti povětrnostním vlivům
a zároveň chrání natřené plochy před UV zářením. Chceme-li užít PROFI LAZURU
k nátěru určenému pro venkovní prostředí, pak se pro co nejlepší výsledek doporučují tři vrstvy štětcem. Pro interiérové použití stačí pouze 1 - 2 vrstvy.
Na dřevě vytváří houževnatý lakový film, který se neloupe a vydrží několikanásobně déle než standardní nátěry. Z jednoho litru barvy natřete
8 - 12 m2 plochy (v jedné vrstvě).
Výhody laku PROFI LAZURA
Aplikace laku je velmi snadná. Můžete použít váleček, štětec, nebo lak nastříkat. V plechovce se PROFI LAZURA neusazuje, proto jí není potřeba na rozdíl od jiných laků míchat. Velkou výhodou je také tixotropní charakter laku, který zaručuje, že se při natírání netvoří kapičky, lak nestéká a vzniká tak rovnoměrná vrstva nátěru. PROFI LAZURA se neředí, ředidlo S 6006 budete potřebovat jen na očištění pomůcek.
S PROFI LAZUROU se natírání stane z nudné povinnosti příjemnou činností, kterou navíc zvládne úplně každý.
04.04.2003 | Věra Růžičková

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444