Obytné a wellness sudy - rekreační bydlení - dostupné domácí wellness i zajímavá investice

Koupací sud vyhřívaný kamny a v pozadí se Sauna sudem

Koupací sud vyhřívaný kamny a v pozadí se Sauna sudem

Slyšeli jste už o zahradním domku ze sudu nebo o sudové sauně? Nový trend, který k nám přichází ze zahraničí, vás jistě nadchne, stejně jako nás. Sudy díky kruhovému tvaru přirozeně harmonizují mysl, dodávají pocit bezpečí a klidu. Pojďte se s námi zasnít a objevte kouzlo obytných a wellness sudů.

Dokonalé wellness v sudu

Kdo by nemiloval wellness a nechtěl mít příjemné místo k relaxaci i doma. Plnohodnotné privátní wellness si můžete vytvořit na vaší zahradě u domu, chaty, penzionu nebo v kempu, a pozvednout tak vaše bydlení na vyšší úroveň nebo zvýšit atraktivitu vašeho ubytovacího zařízení. V nabídce výrobce najdete finskou saunu ze severského smrku, ochlazovací káď, koupací sud s vyhříváním i sudovou sprchu.

Sudové wellness jsme vyzkoušeli za vás. Byli jsme překvapeni poctivým zpracováním, funkčností i přírodním designem, který na první pohled láká k nekonečnému odpočinku. Kombinace přírodního dřeva, teplé vodní lázně a hvězdné oblohy nad hlavou je dokonalá. Wellness můžete využívat jak v létě, tak v zimě. Věříme, že v zimě bude mít díky sněhu kolem ještě větší kouzlo. Pro náročnější může být Koupací sud vybaven vířivkou, pískovou filtrací, osvětlením nebo vnitřní nerezovou výplní.
 
Obytný sud
 

Obytné sudy – na zahrádku i k chatě

Útulná chatka, dětský zahradní domek nebo domek pro hosty - to vše můžou být obytné sudy ze smrkového dřeva. V menším spacím sudu pohodlně přenocují 2 až 4 dospělé osoby. Prostornější apartmánový sud nabízí větší komfort. Najdete v něm kuchyňku, jídelní kout, pohovku i koupelnu a wc. No řekněte sami, nepřipadali byste si v takovém apartmánu jako v domečku pro hobity?
 
Sudy na spaní jsou ideálním řešením pro kempy, ve kterých nahradí obyčejné chatky a dodají kempu punc originality. 

Mobilní vířivka ze sudu a další vychytávky

Za zmínku určitě stojí i Piknik sud, který nabízí kryté stylové posezení pro párty s přáteli na vaší zahradě. Své uplatnění najde například na vinicích nebo jako kryté venkovní posezení u restaurací, vináren či pivnic. Děti jistě potěší Dětský sud jako domeček na hraní na dětská hřiště nebo zahradu mateřské školky. Novinkou pro nadcházející podzimní a zimní sezónu bude Párty sud v designu vinného sklípku či pivnice. Což vám umožní na vaší zahradě pořádat grilovačky a posezení s přáteli po celý rok.

Vaší pozornosti by neměla ujít ani kolekce originálního nábytku vyrobená ze starých dubových sudů na víno. Jedná se o vhodný doplněk interiérů i teras vaší domácnosti, chaty či komerčního ubytovacího a restauračního zařízení.

Výhodná investice

„Při výrobě našich sudových kádí, obytných sudů a dalších produktů jsme se inspirovali v zahraničí, kde podobné výrobky patří k častému inventáři kempů, penzionů i soukromých zahrad,“ říká majitel firmy sudoland.cz. Oblibu si sudy získávají i u nás a to zejména u provozovatelů ubytovacích zařízení jako jsou chaty a kempy. Pořizovací cena je v případě komerčního využití investicí s rychlou návratností.

Zájem hostů o ubytování v penzionu nebo chatě vybavené sudovým wellness se může zvýšit až trojnásobně. Majitelé kempů a dalších ubytovacích zařízení oceňují obytné sudy pro jejich stylový vzhled a okamžitou obyvatelnost bez starostí s výstavbou. „Koupací sud bylo to nejlepší, co jsem ke své chatě pořídil. Občas musím hosty i odmítat, máme plno v létě i v zimě,“ vypráví Petr H., který pronajímá chatu na Vysočině.

Zaujaly vás výrobky ze sudů? Celou nabídku a veškeré informace naleznete na webu www.sudoland.cz.
29.09.2017 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444