Nová kolekce nábytkových úchytek ProDecor - Inspired by Life

NEW MODERN

NEW MODERN

Nábytková úchytka hraje v interiéru důležitou roli tvůrčího prvku. Úchytka dokáže velmi efektivně přenášet trendy na každý nábytek a dosáhnout velmi silného efektu. K tomu musí úchytka učinit z trendu hmatatelný zážitek. Design, materiál a omak musí být nezaměnitelný. Úchytka je první kontakt s nábytkem.

Hettich při vývoji, výběru a prezentaci úchytek ProDecor prosazuje nejnovější výsledky těchto průzkumů a definuje aktuálně čtyři trendy: NEW MODERN, DELUXE, ORGANIC a FOLK.

NEW MODERN
Technika, transparentní a věcné struktury určují moderní život a bydlení. Futuristický design a střízlivé, redukované tvary jsou nezaměnitelné znaky úchytek kolekce NEW MODERN. Formy přitom sledují technické možnosti jejich výroby a akcentují nápaditý vzhled.

DELUXE

Pro dobrý pocit z luxusu. Design DELUXE spojuje prvky mnoha kultur - fascinaci kvalitní povrchovou úpravou, krásu drahého vzorku nebo sílu vznešených barev. Dominují lesklé kovy, výrazné barvy v kombinaci s ušlechtilou černou a přímočaré vzletné tvary.

ORGANIC
Přirozenost jako hlavní motto autentického životního stylu. Oblé organické tvary a přírodní povrchy jsou společným znakem této kolekce úchytek. Čistý design omezuje barevnou paletu na elementární pastelové tóny a vysílá signál o šetrném zacházení s dostupnými zdroji.


FOLK
Stálost vyvolává pocit jistoty. Díky návaznosti na tradiční formy a barvy získávají předměty denní potřeby novou vážnost. Design kolekce úchytek FOLK vychází z pestrého mixu retrostylů a experimentuje s opulentními vzory.

Nová svoboda designové tvorby
Touch-in - nová generace úchytek nabízí nové perspektivy pro puristický design moderního nábytku: dokonale rovné plochy. Nábytek takřka bez úchytek se pyšní rafinovaným řešením. Pružně uložený dekorativní prvek se snadno zatlačí dovnitř a umožní pohodlné uchopení zapuštěné miskové úchytky.

Touch-in poskytuje volnost při tvorbě tvarů a barev. K dispozici jsou hotové úchytky hranatého nebo kulatého tvaru, s nerezovým nebo chromovaným vzhledem - stačí zabudovat. Modulární konstrukce ale umožňuje realizovat mnoho různých individuálních kombinací barev. Vnitřní dekorativní prvek se dá nalakovat nebo sadit dýhou.

28.02.2011
  • Hettich ČR k.s.

    Firma Hettich patří celosvětově k předním výrobcům nábytkového kování. Vyrábíme závěsy, výsuvy, zásuvky, kování pro skládací a posuvné dveře, kování pro vnitřní vybavení skříní, zámkový systém, vnitřní komponenty pro kancelářský nábytek a úchytky. Našimi zákazníky jsou výrobci sériového i zakázkového nábytku, distributoři kování, truhláři a obchodní domy pro kutily.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444