Netradiční designová kombinace - masivní dub s betonem

Tomáš Kohoutek si vztah k truhlařině našel už v dětství. Jeho první výrobky tak vznikaly v garáži rodinného domu. Po vyučení v tomto oboru se výrobě ze dřeva začal věnovat naplno. Chtěl však klientům nabídnout něco víc, kvalitu, preciznost a originalitu. Zaměřil se tak na zakázkovou výrobu z masivního a netradičně ze starého dřeva - proto Kohoutek old Wood.

Zakázkové výrobě se věnuje 6 let. Ale pro plno nápadů a touze vyrobit něco výjimečného, netradičního a originálního vznikla myšlenka beton + dub. Tomáš Kohoutek tak navrhl bez jakýchkoliv nákresů, pouze z hlavy svou první kolekci nábytku a doplňků v této kombinaci.
 
 
Tato dvojice tvoří elegantní a zároveň jednoduchý styl a dodá Vašemu domovu nadčasový design. Speciální úprava pohledového betonu i masivního dřeva zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
 
 
U každého kusu dbá hlavně na kvalitu, a to od výběru dřeva až po finální povrchovou úpravu. Nábytek nabízí v různých odstínech dřeva i betonu. A nabídka se bude nadále rozšiřovat.
 
 
Kolekci si můžete prohlédnout v Pardubicích nebo na designové přehlídce konané v Praze od 30.11. - 2.12.2018 v kongresovém centru.
 
Více informací na www.kohoutekoldwood.com.
24.10.2018 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • EMPIRI Wood Design s.r.o.

  Firma byla založena roku 1995 a od samotného začátku se zabývá dřevěnými podlahami. Část produktů dovážíme z celého světa, na části prken se výrobně podílíme a sami vyrábíme kazetové mozaiky ve velmi vysoké kvalitě. Důkazem toho je, že až 80% veškeré naší výroby se prodává na trhy do zahraničí ( Rakousko, Německo, Itálie, Švýcarsko apod.).

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444