Nebojte se peří

Pavilon V, stánek 070

Naše babičky a prababičky by na spánek v prachových peřinách nedaly dopustit. Péřové přikrývky a polštáře mají rozhodně něco do sebe - jsou lehké, vzdušné, hygroskopické a výborně udržují teplo i za velmi obtížných podmínek. Z ortopedického hlediska je důležitá tzv. plnivost peří, která zaručuje, že stlačené a namáhané peří po uvolnění tlaku opět získává svůj původní objem a tvar. Sužuje vás alergie a domníváte, že spaní v peřinách z peří není vhodné pro vaše zdraví? "Nevěřte tomu," vzkazuje výrobce péřových polštářů a přikrývek, společnost Kamýk Daunen, která patří k mezinárodní skupině Waidmann Daunen. "Nejnovější výzkumy prokazují, že prachové peří není, jak je obecně rozšířeno, příčinou alergických reakcí." Kamýk Daunen s.r.o. vyrábí polštáře a deky moderními zpracovatelskými metodami při použití vysoce kvalitních přírodních materiálů, prachového peří a bavlny. Jeho výrobkům, byla udělena značka NOMITE - výrobek vhodný pro alergiky. Pokud budete mít zájem o nákup přímo na veletrhu Mobitex, získáte až dvacetiprocentní slevu.

19.03.2004 | sm

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444