MOVENTO - Evoluce pohybu

MOVENTO - to je nový skrytý vodicí systém firmy Blum pro zásuvky a výsuvy ze dřeva, se vyznačuje novými vlastnostmi chodu a ještě vyšším komfortem obsluhy.

Nově vyvinutý výsuvný systém boduje svou nejvyšší kvalitou pohybu – od otvírání až po zavírání. Synchronizovaný lehký chod vykazuje další a ještě mnohem lepší vlastnosti, zejména klidný chod a vyšší kvalitu pohybu. MOVENTO je nově dimenzován pro dynamickou nosnost 40 a 60 kilogramů, jsou pro něj příznačné vysoká stabilita, velmi dobré hodnoty pro svěšování a tah při otvírání výsuvu. Nový vodicí systém se tak nabízí jako vhodné řešení kování proto, že skvěle vyhovuje aktuálním designovým trendům zejména u obývacího nábytku, jako jsou široké a těžké, plně naložené výsuvy, uložené velice nízko, až téměř u podlahy. Stejně tak se hodí při využití těžkých materiálů na čela zásuvek.Komfort obsluhy a využití

MOVENTO existuje v kombinaci s integrovaným tlumením BLUMOTION a je k dostání také s integrovaným mechanickým způsobem otvírání TIP-ON pro bezúchytkový nábytek. V dnešní době je možné obě techniky také kombinovat. Dostaneme tak možnost otvírání bez úchytek s tlumeným dovíráním pod názvem TIP-ON BLUMOTION.Další zvýšení komfortu navíc dosáhnete využitím SERVO-DRIVE, elektrického způsobu otvírání. Nový vodicí systém je dimenzován tak, aby vyhovoval vysokým nárokům vůči kování. Vy jej můžete využívat pro zvýšení svého pohodlí ve všech místnostech v bytě. Také u tohoto nového sortimentu platí záruka Blum - po celou dobu životnosti nábytku. 

29.03.2021 | PR
  • Blum, s.r.o.

    Kupujete novou kuchyň? Víte, jak by měla být uspořádána a vybavena, aby byla dlouho moderní, funkční a ergonomická? Přijďte a zkuste si novou kuchyň postavit v životní velikosti přímo u nás. Proveďte "Zkušební jízdu" v budoucí kuchyni. Informace na www nebo 281 090 161.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444